PUTUKAD 2014

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

uppuva konksu peale seotud caddised, tasapisi seon neid, suurem, harvem, erinevad kered, ükspäev lähen katsetama, kui posu seotud
upp.jpg
upp2.jpg
ja kuna jämmil jagati pardisulge, üks külamees andis püügikarbist oma putuka, siis mõtlesin, et seoks euroopat ka, äkki tuleb sihke aeg, et mul vaja neid
e-12.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Eurooplasi ikka punase peaga ja oliivi peaga ja musta peaga ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas::roll: Eurooplasi ikka punase peaga ja oliivi peaga ja musta peaga ;)
Eelmine aasta enne põhja reisi uurisin netist, et mida rahvasuu räägib, et mis seal cool kärbes võiks olla, no muude nimede vahele ikka vilksatas seda euroopat päris palju soome-rootsi-norra lehtedel, no mina arvasin, et mul pole vaja seda(loe-näpukesed olid liiga nõdrad eelmine aasta selliste sidumiseks), paar lk tagasi selles teemas proovisin korra siduda, siis surfasin ennem uuesti netis, naaaatukene arenenumana ka teadvustasin, et ega tema väga kiires voolus superujuja vast pole pingereas võrreldes hirvetuustidega, kuigi märkasin ka seda, et mitu meest mainis, et püüab ka ära uppununa, möödaminnes komistasin sarnasele putukale otsa
http://globalflyfisher.com/video/henryville-special-1
ja lugesin e-12 kohta palju viitsisin, et arvatakse, et Tony Burnand või/ja André Ragot võisid selle välja mõelda ja nn originaal oli kollase niidiga, põtrade putukakarbist lugesin ka, et mainiti pea värvust, mis minusuguse eiseokunagiretseptijärgi maakale on muidugi tühitähi.
Kere kohta kostab internet, et võiks olla helehall-hall-pruunikas vms, a nagu kombeks on, siis reeglid on nõrkadele ja välja mõeldud rikkumiseks :lol: , mida kinnitab ka minu meelest tõsiasi, et sommid julgevad jube palju kasutada kärtsroosat harjuseputukates, praegu just aju genereeris mulle kohvi kõrvale uue putuka, mitte superpupa, vaid pinkypupa, kere must-kärtsroosa, mh?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: See on muidugi hea kui tead kust putuk pärit ja kes mida sinna juurde pannud või ära võtnud . :roll: Veel parem on kui oskad ise sinna õigel ajal midagi juurde panna või ära võtta .... ja õigel ajal lipsu otsa siduda :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

kui kõiki maailma asju teaks ja kõike oskaks, siis sureks vast igavusse ära
Tahaks porikärbsesinaka läikega niiti.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Lendõng näpus igavusse suremise hirmu küll ei ole . Pigem heidad hinge käes ilgelt pikk nimekiri mida kõike tahaks veel proovida , mis kõik veel tegemata.
Mul oli kunagi mingi sinaka läikega sulge ( ronk ? ) . Oli hea kraam põrnika seljaks . Tahaks kusagilt sellist sulge , :roll: või body stretchi . Praegu teen mingi musta stretchiga ja kuidagi tuimad tunduvad , keha häkliga nagu veel toimiks.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Kui te arvate, et ma heast südamest olen teid säästnud oma putukapiltidest, siis te eksite, mul oli lihtsalt omaarust seebika akuklemmid prses, a maakas vaatas uue lutsu hinda netis , ligistas, logistas, pani papitüki kaane alla ja volum olemas apastraadis, seda ei tea, et kuikauaks :lol:
Sihke caddis tmc 102Y #15
ny.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin kahte varianti 1) Ära lagunes see moderne postsotsialistlik sidumispink 2) Nüüd krt on oma seebikarbi kalal ära uputanud . Hea südame varianti ei olnud isegi kaalumisel.
Birgit rääkis , et kusagil 1000km kaugusel olevat mingit voolavat vett :) Proovisin sinna ühte putukat siduda
Manused
P6270001.JPG
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Birgit »

Vaatan ja vaatan seda 1000km putukat, veed kukuvad, ilmad soojemad kui siin, ööpäike paistab kalale näkku, mingil hetkel võiks seda ju ujutada, igaks juhuks proovin sellest kopi-paste teha ja eksperimendi korras seekord ka peoga bombereid lisaks.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Sidusin prooviks ühe kuuesele konksule ja katsetuseks püüdsin 7 forelli . Kui putukat võtab väike kala , võtab seda ka suur. Aamen.
Vasta