Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Vaja on :
1) "Kõrgele komisjonile" jutt ridva peale !!!
2) Veel ühte SA System 2 7-8 rulli

Aga muidu ... pühkisin põranda ja hööveldamise laua peale kinnitasin Harold S. "Pinky" Gillumi 6-jalga #4 mõõdud , ritv ühes tükis . Dickersoni 6611-ne kõrval ehk järgmine , mille saladusi kiidetakse. 8-)
Manused
Foto0454.jpg
Foto0455.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegin musta höövelduse ära , seisavad pilpad paar päeva , siis hakkan ritvu välja hööveldama. Hr." Pinky" ritv siis nautijatele ja Lee Wulffi "Giant Killer" peaks närviliseks tegema kõik need kellele meeldivad Scotti ja T&T ridvad.
Manused
Foto0456.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikune silitamise pooltund.... Need on valmis , lasen veel paar päeva kuivada ja läheb püügiks . Dickerson on ritv , mis mulle ei meeldi , aga läti piiri peal on selline ritv lausa hädavajalik . Rootsikeelse jutuga ritv läheb härrale kes sellest imelikust keelest aru saab :roll: ja küllap saab aru ka 4-nda klassi kahekäelise võludest . Igastahes tema nõuanded , märkused , mõtted ritvade kohta on rohkem kui kulda väärt.
Manused
Foto0457.jpg
Foto0458.jpg
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ahti28 »

Netist loetu vastab vahel ka tõele :shock:
Manused
AirfloRidgeClear
AirfloRidgeClear
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Mul tegi dam-i nöör sama asja :x
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

T.H hommikul oli ridvast juttu .... siin see on . :roll: Jube hea svingimise ritv, :roll: no ja veel need muud vigurid ka , mis meelest läind. :lol: :lol: :lol: Julgen asja juures mainida enda nõrkust Toskanello vastu , :roll: aroma grappa sobib. :)
Manused
Foto0464.jpg
Foto0463.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Kõik arusaadav. Toskanello olemas ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Pool Gillumi ritva on hööveldatud.... Peas valmimas uus ettevõtmine.... tuleb järele vaadata ja muidugi proovida , mida on pakkuda Garrisonil . Teada on tema novaatorlus omal ajal , teada on , et kõiki kahekäelisi lõheritvu võrreldakse Garrison model 212-ga. Sain ühe pisut haruldasema Garrisoni ridva mõõdud (räägitakse , et jube hea pidi olema).
Manused
Need  konksud seal  paberil  tähendavad  seda  , et  üritasin  hiina keeles <br />kirjutada  bambus.
Need konksud seal paberil tähendavad seda , et üritasin hiina keeles
kirjutada bambus.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hr. "Pinky" ritv sai valmis hööveldatud. 8-) Homme teritan höövlite terad ja süvenen teemasse Lee Wulff " Giant Killer"
Manused
Foto0466.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Mul need ujuvad polyleadrid tekitavad natuke segadust. Ütlevad, et on fly line extension, ehk pikendus. Millegi pikendamist on ju siis vaja kui midagi lühikeseks jääb. Mis kuradi mõte sellel on, et panen polyliidri ja siis veel 10feet tippeti. Sama hästi võiks ju kohe tippeti heitenöörile sappa siduda.
Uppuvatest saan aru, sisuliselt saab muuta ujuva nööri sinktipiks, lisaks aitab raskeid kärbseid heita. Kasulik asi.
Vasta