Kalalkäigud.

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

selgitav videomaterjal, et miks ma ei suutnud endale jaanipäeva puhkuse ajal pohmakat muretseda, aega jäi lihtsalt napiks
https://www.youtube.com/watch?v=EPFxTRLCZAg
putukateks olid kogu caddiste perekond, nõrkushetkel tahtsin tõestada, et E-12ga nüüd küll ei saa, panin isegi tolle otsa, sttagi, tuli sellega ka. Iga õhtu käisin saunas, jalad olid mudast ära imetud ja uugasid. Korra läksin ka perserõngaga peale, a need poriloigud liiga madalad ja silosed, kokkuvõttes taldadest põlvedeni mudas ja põlvedest kottideni vesi. Kõige soojemal õhtul oli päevikut ka, kribuvalge, a panin siis lihtsalt heleda caddisega ja toimis küll.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Jões on lõpuks vett . Ja elu käib . Nüüd peaks ära ootama mõne hea forellipüügiilma .... Täna oli väike kala eriti aktiivne.
Manused
Foto0482.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Seisin jões , püüdsin kala... Tuli , nuusutas... ah sina naabrimees , keeras otsa ringi ja läks kaldale.
Manused
Foto0488.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Krdi tundras tuterdajad oma caddise juttudega ajasid nii kalaisu peale , et mina vanainimene , veel õhtul , juba väsinud , selle asemel et töökojas rahulikult ritvade kallal nokitseda , pidin minema jõe äärde endale kala tooma .... caddisega.
Manused
Foto0492.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Enam-vähem iga õhtu saab tehtud üks paari -kolme tunnine tiir kuskil jõe peal . Küll proovin ritvu , küll jälle mõnd putukat .
Manused
Foto0493.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna õnnestus ennem vihma ja müristamist turba näha :D Sel aastal pole just palju neid turvapüügipäevi antud.
Manused
Foto0496.jpg
Foto0497.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Sai õhtul väike tiir koos fotograafi ja Collared Caddisega tehtud. Andri kodujõgi. Muidu väga vahava, ainuke jama oli see, et murdsin ridva otsa ära. :oops:
Manused
Neid hetki on sel aastal väheks jäänud
Neid hetki on sel aastal väheks jäänud
Väike aga tugev
Väike aga tugev
Kala on!
Kala on!
Kus kala on?
Kus kala on?
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Madis kirjutas:Sai õhtul väike tiir koos fotograafi ja Collared Caddisega tehtud. Andri kodujõgi. Muidu väga vahava, ainuke jama oli see, et murdsin ridva otsa ära. :oops:
Madis murtud ritvaotsa vastu on üks rohi, Andri, teistele ei maksa raha raisata. :lol: :lol: :lol:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Turvad mega caddisega.
Manused
IMG_2365.JPG
IMG_2361.JPG
Toomas
Postitusi: 15
Liitunud: 05.01.2013, 18:20

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Toomas »

Sai ka käidud turba jahtimas. Turvad olid eile kenad ja paksud ja heas võitlusvormis... Üritan ka esimest korda siia paar pilti üles laadida, ehk õnnestub.
Manused
DSC_0183.JPG
DSC_0181.JPG
Vasta