PUTUKAD 2014

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Mingid hirmud tulevad ikka vahepeal peale, et äkki vahest on ikka selline wärk, et on vaja kirbusitamõõtu kärbest põhjas, kuigi mul meeles, et eelmine aasta pold #12 suurusest väiksemaga mõtet jurada. Otsustasin seekord neid kribucaddiseid teha popi nime all Rackelhane.
TMC 102Y #19
pikkumusta.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Sepp , neid seo palju , erinevas mõõdus , eri värvi ... must , must-pruun , dun . Ja mida kõike nendega kätte võib saada nii siin kui põhjas. ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

hirvetuustid küll kuidagi armasamad ja loomulikumad tunduvad, a muidugi poly värvivalik ja vastupidavus versus sitt murduv värvitud hirvekarv on mainimist väärt.Värvilisi asju saab järjest lisada kalale altpoolt uudistamiseks ja omale pealtpoolt vaatamiseks
Hommikukohvikõrvane B170 #12
polycaddis.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Sega sinna polü sisse dubbingut või mingit karva või pardi udusulge ... ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

uus killer on sündinud :lol:
pealtvaates, vuntsid
sepasopulispecial2.jpg
külepealt
sepasopulispecial.jpg
Üks mees püüab sihkeste vuntsidega päevikuga stripates ja teeb ka muid harjumatuid trikke, hüpitab jms. ühesõnaga mahaahvitud värk need vuntsid
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Kui seda asja vaadata siis tundub imelik piinliku täpsusega lõhekatele vms peenete putukate karvade üle lugemine, mm täpsusega komponentide sättimine jms :D
Edit: või peitub töötamise saladus kõhu all? Altpoolt pilti paluks
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Selle putuka olemus on surfilaud, mina konkreetselt nägin mehe karbis, kes püüab ja saab ja loomulikult selliselt nähtud putukas äratab rohkem tähelepanu, kui netis surfatud info, kuna päevikuajal 15-20ne kaasasoleva putuka seas 3 sellist on argument. Kui nüüd ziin mainis, et tal või semul toimis sigahästi see sopuli, mis on samamoodi stripatav, siis loogiline, et peale esimese katsetuskoopia tõmbamist tekib mõte variatsiooni suunas ja ehitasin järgmiseks need vuntsid. Laias laastus jagasin ülemise poole kaheks vuntsiks, all mitte nii püüdlikult, kuna seal võibki fiiber vees olla, kannab, meelitab. Peale metsikut isemõtlemist ja projekteerimist lõin rinna kummi, olen suur isemõtleja ja putukakujundusinsener.
Hommikukohvi kõrvale lugesin põdrafoorumit ja mingis teemas komistasin jälle selle mulle segase slängi peale skatteri/skeiteri/surfilauta mida ma siiani häguselt hoomasin putukafoamiteemana , et skeiteri släng tuleb sõnast skeitboard ja surf on surf.
Nagu ka birgit mainis sopuli koha peal teemas, et popp putuk see, nii avastasin ka ise, kui nüüd natuke googles sobrasin, et skater fly on üle maailma surfar, variatsioone palju, leiab isegi samasuguse foamipäeviku, nagu ma eespool putukateemas pilte panin, maailm putukakujundusinsenere täis :lol:
Lõhebomber laias maailmas tuntud, soomes pompero nimi kuum, mr.pompero on lisanud müstilisust oma dubbinguteo ja segamise ja rasvatamisega aga olemus sama. Kui mujal maailmas nende foamivuntsijunnidega juba lõheforellisi kisutakse, siis ma ei imestaks, kui on juba siin kellegil salarelv või on aja küsimus, et millal see värgens kuumaks muutub lõhepinnakana.
Ma hirvecaddist strippasin pinnas eelmine aasta, väga huvitav oli, sõbrad putuka taga järjekorras, et kes selle agoonias sipleva putukakätte saab, eks ta ikka vahepeal märgus liiga ära, a nende foamijunnide ujuvus hoopis parem, miks mitte proovida nendega.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Birgit »

svenssonid peavad praegu foamisurfarit paremaks lõhepinnakaks kui bomberit, parem liikuvus, parem ujuvus, 1001 erinevat variatsioonivõimalust ja lihtne teha on peamised märksõnad. Suurele konksule kaks foamiriba peale, alla ja sabaks maitse ja fantaasia järgi. Sabana kasutavad väga palju marabou sulge.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

selle putuka korrektne nimetus on
roosapaavianipersegametsikfinnmarkisipelgas :lol:
minutiputukas siduda
sipelik.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas vii »

Sepaonu, palun tee mulle mõned kodukärbsed või porikärbsed, vaatan su putikuid ja nad lähevad juba(mis lähevad nad juba on) päris teiste onude ja tädide seotud putukate sarnaseks. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Andrilt seda paluda ei saa, ta sunnik ei esita pärast arvet :lol: :lol: :lol:
Vasta