PUTUKAD 2014

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

kas ridade vahelt tuleb lugeda ja pikselite vahelt otsida kellegi uut sidumispinki ka ve ?
Putukas peaks olema caddis pupa T.H. special
Ma talvel sidusin chenillpupasi, siin üks normaalne klipp
https://www.youtube.com/watch?v=3OokpwVDQeo
aga kõigepealt tahaks komistada ühe korraliku puruvanakoorumise otsa, et usk tekiks, mida praegu pole.
Lugesin mitut juttu, kus põhjas käiad öistel koorumistel rebivad, pupad pidid panema sinkadivonkadi kalda poole ja seda liigutust ja sikasakitamist ka imiteeritakse, a kuni näinud pole sihkest asja, siis aru ka ei saa.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu, ridade vahelt lugemise oskus on (putukate puhul eriti) üks tähtsamaid. ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Mul on mõlemad karbis olemas, see chenillpupa ja T.H pupa . Nende kahe putuka vahe on selles , et chenillpupa on ilus putukas ja T.H oma on see , millega kala saab.
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Tarvo megaklinkude kõrvale on turvale väga head ka sellised megatuustikud #10 striimeri konksul.
Manused
IMG_2367.JPG
IMG_2368.JPG
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

T.H kas selle turva megatuusti kere on tehtud sellestsamast hirvekarvast mida mullegi jagasid?

Sidusin paar nümfi täna ja pink hakkab vaikselt närvidele käima, samadel põhjustel millest sepp kunagi rääkis :D
Manused
Ei tea mis selle nimi on
Ei tea mis selle nimi on
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Endale teen putukad ikka korralikust materjalist. See oli ikka selline sõpradele jagamise kraam :D
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

T.H kirjutas:Endale teen putukad ikka korralikust materjalist. See oli ikka selline sõpradele jagamise kraam :D
Seda ma kahtlustasin algusest peale :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Eile õhtul , peale kõva heitmist oli putukaid sidudes hea rahuneda.
Manused
Kaks  ülemist  pidid  triibudele  meeldima.<br />Alumine  on march browni  ja T.H  tuusti  ristand.
Kaks ülemist pidid triibudele meeldima.
Alumine on march browni ja T.H tuusti ristand.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

Andri, märtsi pruun on ilus! Olen neid isegi sidunud, kala pole veel nendega saanud. Iga kord kui seon ilma raskusteta märja putuka tunnen end jõe ääres imelikult, kuna nad ei vaju erit põhja. Kas üldse peaksid vajuma? Või saabki püüda õrnalt pinna alt? Või uppuva liideriga? Ilmselt tohib igat pidi, aga kuidas sul harjumus on? Ma pole õieti pihta saanud neile klassikalistele märgadele.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Harjumus ? Harjumust ei saa lihtsalt olla . On kala mida tahad kätte saada ja olukord hetkel kui tahad seda kala kätte saada . Minul tulevad need uppuvad meelde kui forelli , harjust , säinast püüan . Otsa on hakanud muidugi mida iganes , isegi haugipulga olen saanud. Märtsi pruun on lipsu otsas sooja sombuse ilmaga või õhtul paraja videvikuga. Praegu kui vett jões on ei ole liidril tähtsust . Kui veed hästi madalaks ja selgeks lähevad on mul uppuvad liidrid käigus.Forell ja harjus võtavad tavaliset vabalt ujuvat putukat , säinas võtab kui lased putukal põhja vajuda ja siis tõstad ta pinda või strippad vaksa viisi . Suurus uppuvatel on ka küllalt tähtis . Harjusele ikka väikest (12-14) ,forellile on igasugune ja säinast meelitab ikka suutäis (6-10). Toimivad need uppuvad aastaringselt , leia ainult see õige.
Vasta