Kalalkäigud.
Re: Kalalkäigud.
Turb on hoos tõesti. Tänane saak 1,3kg, 2x1kg ja uus rekord 1.8kg Kahju, et lennukas katki ja saiaga püüdma pidin
Re: Kalalkäigud.
Ei sellest ole hullu midagi , et saiaga püüdma pidid . Kahju on hoopis sellest , et sa aru ei saa , et see siin on lendõnge foorum.
Re: Kalalkäigud.
Ütles Andri ja sidus spinniguleetseAndriPro kirjutas:Ei sellest ole hullu midagi , et saiaga püüdma pidid . Kahju on hoopis sellest , et sa aru ei saa , et see siin on lendõnge foorum.
Re: Kalalkäigud.
Kahju on veel ka sellest , et asjasse süvenemata meeldib sulle kõvasti targutada . Spinniguliitsid testisin #6 lendõngega , ei sobinud . Kohe -kohe saab mul olema kaks #7-8 ritva ja siis seon uued ja teen uue katse püüda nendega lendõngega . Seda ikka sellejaoks , et teatud oludes on see spinninguliits päris asjalik , tuleb see putukas ainult lennukale "ära kodustada". Ei kahtle hetkekski , et see on võimalik . #9 Backcountryga on kahe Shumakovi toruga püüdmise kogemus olemas.
Re: Kalalkäigud.
Ise olen sidunud ja proovinud 0,8g Jüri valatud tinapeadega konkse. #7 ridvaga sai heita küll, ettevaatlik peab olema Aga kuuldavasti isegi raskemaid kasutatakse. Kui põhja vaja kombata, siis õiged asjad. Aga siiski püüan talvel/ varakevadel ikkagi erinevate uppuvate liidritega kuni 5,6 ips-i + kergem putukas. Ja saab ka põhja. Ridvale ja endale tervislikum, eriti tuulistes oludes
Re: Kalalkäigud.
Ise hakkasid targutama ilma asjasse süvenemata. Minu eile turvapüük oli üks osa lennukaga püügist.Käisin jõge vaatamas, kus on kala, kuidas on vesi. Mis siis, et lendõnge kaasas ei olnud. Olen ka ilma ühegi õngeta kalal käinud.AndriPro kirjutas:Kahju on veel ka sellest , et asjasse süvenemata meeldib sulle kõvasti targutada . Spinniguliitsid testisin #6 lendõngega , ei sobinud . Kohe -kohe saab mul olema kaks #7-8 ritva ja siis seon uued ja teen uue katse püüda nendega lendõngega . Seda ikka sellejaoks , et teatud oludes on see spinninguliits päris asjalik , tuleb see putukas ainult lennukale "ära kodustada". Ei kahtle hetkekski , et see on võimalik . #9 Backcountryga on kahe Shumakovi toruga püüdmise kogemus olemas.
Minu jaoks on see osa lennukaga püüdmise protsessist kui käin jõge vaatamas. Vahet pole mis õng eelluureks kaasas on. Sain teada kus on kala, palju on vett ja mida otsa panna kui täna lennukaga lähen.
Re: Kalalkäigud.
Bambustega on see eelis , et ritv ei karda seda "plõksu", muidugi kui see pea suurus ei ole just sangpommi mõõtu . Uppuvate liidritega püük sujub mul hästi . Aga nende valatud peadega konksude kasutamise idee tuli ühest konkreetsest kevadisest kalalkäigust. Arvan , et neil on eelis mõningates oludes võrreldes uppuvate liidritega. Kuidas tegelikult välja kujuneb näitab aeg.Mikk kirjutas:Ise olen sidunud ja proovinud 0,8g Jüri valatud tinapeadega konkse. #7 ridvaga sai heita küll, ettevaatlik peab olema Aga kuuldavasti isegi raskemaid kasutatakse. Kui põhja vaja kombata, siis õiged asjad. Aga siiski püüan talvel/ varakevadel ikkagi erinevate uppuvate liidritega kuni 5,6 ips-i + kergem putukas. Ja saab ka põhja. Ridvale ja endale tervislikum, eriti tuulistes oludes
Madis , vot selle osa protsessist kui sa püüad mitte lennukaga , luurad siis või käid niisama rekordeid püstitamas , katsu tulevikus kirjutada sinna foorumisse , kus nende riistadega püütakse ja ongi ok.
Re: Kalalkäigud.
Kindel see, et mõnedes oludes on raskel putukal uppuva liidri ees eelis. Ma pigem kirjutasin selle liidri teema lähtudes enda eelistusest, mitte et kedagi õpetada Kusjuures Zulugi #5/6 heitis neid Jüri päid.Lihtsalt mõnus aegluubis venitamine oli ja loop oli võimalikult avar. Kui on piiratud ala ja vaja sügavale saada, siis usun ka, et raske putukas tavalise lipsu otsas upub ikka kiiremini kui ükskõik kui kiirelt uppuv liider.
Re: Kalalkäigud.
Ja päris kindlasti on raskel putukal eelis kui tahad putukat mängitada üles-alla . Sellise mängitamise peale on ahven paaril korral väga tigedaks saanud . Minul muidugi pole pannitäie ahvena vastu midagi