Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Madis , nööre ja rulle on mul endalgi nii vähe , et kohe mitte ei raatsi müüa .

Postikana tõi täna viimased rõngad . Käed hakkasid jubedalt sügelema kohe . Vaja oleks juba heita , veel parem kalale minna. :roll: Igaks juhuks võtsin 175 konksu ka , daiichit ja kamasani.
Manused
Foto0500.jpg
Foto0501.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ridvategemise juures on mul nagu kaks suunda . Üks siis teada saamaks missugused ridvad sobivad siia oludesse , jõgedele kus kalal käin . Teine suund on teha endale ritvu , mida maailmas on müüdud üüratute hindadega , seda teada saamaks , mille eest makstakse , mis toime , mis võlu .
Pildil kuivab ritv mida loetakse üheks maailma parimatest striimeri -ja lõheritvadest, Youngi Para 17 , 8 jalga 6 tolli #7-8.
Manused
Foto0502.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Sain ka nädalavahetusel Andri käsitööd proovida, nimelt T.H omi. #7-8 lõhekas tundus liiga hirmus, peale iga ristikheinatuti taha kinnijäämist käisin lahti harutamas.... nii igaks juhuks :D Pärast esimesi hirmuvärinaid üritasin ikka mõne kala ka sinna otsa saada aga kahjuks ei õnnestunud. Siis võtsin #4-5 6 jalase kätte ja panin sinna oma Snowbee XS 5# nööri peale, siis keerasid küll suunurgad kõrvataha kokku :D isegi päris korraliku tuulega lendas nöör ikka väga kaugele. Tunne oli mõnus ja hirmuvärinad kadunud. Kala jäi ka sinna otsa saamata aga ei näe põhjust miks ei võiks kalaga madistamise olla sama nauditav kui heitmine.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

See `lõhekas` on # 6-7 ja neljakandiline ja sellega heitmise ajal on nii mõnelgi heitjal silmis hirmu näha olnud. Aga see läheb kiirelt üle. :D Mina sain sellel üritusel #3 ridvaga mängida ja isegi kala kätte ja selle tagajärjel jäigi `mänguasi` minu autosse ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tänaseid tegemisi... H.S.Gillum series 6 jalga #4 . Rullisadul küljes , 5 rõngast seotud , 2 siduda ja tipurõngas . Selle Gillumi valisin tegemisse kuna soovitati soojalt ja nagu vaatamiseks , et mis need Gillumid on. Tegelikult on hirmus soov hööveldada Gillumi 6 ja poole jalane , aastal 2009 müüdi selline hinnaga 22500 dollarit :shock:
Manused
Foto0504.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Veel tänaseid tegemisi ... Lee Wulff Giant Killer 6 jalane #5 . Liimisin sellele käepideme külge esiotsa Wulffi stiilis ja "õhk" kadus ridvast . Võtsin noa kätte ja vestsin selle küljest (andku Wulff mulle andeks) . Tegin uue käepideme enda äranägemise järgi ja kergus ja see "õhk" on ridvas tagasi :D
Manused
Foto0505.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Täna hommikul riputasin ridvad kuivama , homme uus lakk ja uuesti kuivama , siis läheb veel paar päeva "nõidumisega" ja järgmise nädala teise poole peal võib kalale minna.
Manused
Foto0506.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Sai sobivat mõõtu konksud lõpuks ära ostetud ... ja järgmine idee tuleb plaanidest asjaks teha. :)
Manused
Foto0508.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Andur saatis Salmo 7/8 lati peale Airflo Tropical Sniper 8# nööri. Päris tugeva tuulega 25m nööri välja heita koos suure popperiga ei olnud probleem. :shock:
Ilmselt parema heitetehnikaga mees heidaks 30m ära. Kahjuks tuli nööri natuke lühemaks lõigata, üle ~32m (algselt 36.5m) ei mahu koma peale. :roll:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

30m ja sealt edasi heiteid on võimalik jälgida MM-idel aga julge pealehakkamine nagu öeldakse on juba pool distantsi :D
Vasta