PUTUKAD 2014

Vasta
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Pool pihta,kõri pärlkana,tiiva katteks mallard väga hea aga mul seekord "Gadwall".Wood duck meeldib ka. Madis kui pärlkana kukud kokku kahmama siis võta värve kogu vikerkaare ulatuses.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Oli mul üks inetu juhus kui kiskus kahekäelise pealt nööri maha , panin käe rulli peale , siis tegi lips plärtsu.Kes seal otsas oli , ei tea , ei näinud. Ainult tagantjärele mõeldes hakkab põlv värisema....
Otu , nende putukate sidumine on siis õnnestunud kui putukakarpi lahti tehes vaatavad sulle otsa lavendliõied ;) Nii räägitakse.... Ja seda putukat , mida kala võtab sügisel viimasena , võtab ta ka varakevadel , enne tulvavett.

Mallard , gadwall , wood duck..... Mallard ja gadwall on siis põhilised . Wood duck on juba spetsiifilisem , kasutatakse suvistes putukates ja paigutusel on tavaliselt pikad õpetused juures.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

:o :o :o Või et Madisele meeldib konstruktiivne kriitika . Konksu suurustest ei tea midagi , materjalidest midagi , jne , jne.... Kui ma nüüd veel peaks tegema konstruktiivset kriitikat , sidujate slänge kasutades..... :lol: :lol: :lol: Ei taha mõeldagi :lol: :lol: :lol:
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

No ma ju ikka väga roheline selle poole peal mis värv,karv või sulg kuskil ajal õige ... Väga kirjandust lappand pole ja ülepea olen üks omapäi nihveldaja. Terve maailm avastada ja ega enne midagi selgeks ei saa ju kui korralikult ja korduvalt vasta pükse saanud.Suunavad vihjed on alati vajalikud ja arvan,et igasugune kriitika on positiivne kriitika!
Manused
erinevus rikastab nr.6-ed ja 4-ad mõni isegi kala hambus räsida saanud
erinevus rikastab nr.6-ed ja 4-ad mõni isegi kala hambus räsida saanud
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Vaatasin seda "perepilti" jupp aega ... Kuule Otu , ilus on , täitsa kalalkäimise kraam. Putukate väljanägemine , propotsioonid head . Sidumine vägagi hea. Sa peaksid nüüd hakkama kaevuma detailidesse . Võta putuka üks tähtsamaid detaile .... sabaalune, tee selgeks miks ja milleks . Hõbe , kuld või vask millegagi . Sabaalune paneb putuka paika aastaaegadesse, selgetesse ja sogastesse vetesse. Kuigi palju arvestatakse sabaaluse sidumisel ka jõepõhja (liiv kruus kivi)
Krt , ütlen veel kord , et hea on.
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Ilma jahumata, korralikud putukad.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Väga ilusad putukad tõesti, tänud otu uurin seda pärlkana asja. On seal peale värvi veel midagi mida tähele tuleb panna, suurus näiteks?

EDIT: kurat mul ongi lõhekatel vist pärlkana peal? Abakhanist sain :D Kvaliteet on muidugi alla igasugu arvestust aga mis sa paarikümne sendi eest tahad
Manused
Sulg
Sulg
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

:shock: :shock: :shock: Appiiii :evil: :evil: :evil:
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Täpselt nii :lol: Läksin sinna tegelt marabuud ostma, võtsin prooviks seda sodi ka koju kaasa :D Põhimõtteliselt rämps.
Kas kuldse eagle claw aberdeeni peale sobib ka lõheputukat siduda?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii , hommikuti on ikka päris sügis juba... Ja sügise putukakarbis võiks olla üks "tulekahi". Ise olen sidunud punast putukat küllalt väiksena . Sellest tingituna ka kahehaaralise konksu valik. Toiminud on siis kui vihmad on veed pruunikaks värvinud , sombuse ja küllalt sooja ilmaga. Muuseas ka südasuvel , peale vihma , sooja ja sombuse ilmaga. Suvel kehapunane see grimson ja sügisel külmade vetega chinese red.
Manused
P9190002.JPG
Vasta