PUTUKAD 2014

Vasta
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Punastest võiks veel huvi pakkuda Red Devil variandid ( eriti spey huvilistele) :twisted:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Ei ole vist kordagi olnud nii , et lähen kalale ja seon lipsu otsa Black Chosti . Küll aga jõuab see BC lipsu otsa kui mõni kala pirtsutab või kui ilm keerab vihmaseks , ilaseks ,külmaks . Nii et sügise putukakarbis on tal kindlasti koht. Minul on BC karbis aastaringselt .
Manused
P9200004.JPG
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

Black Ghostil on õde või vend ka, nimega Gray Ghost. Sihke punase kõhuga ja..
Pilt
Kas tollega ka midagi teha on meie tingimustes? Kunagi mõne sidusin harjutamiseks, vette pole visanud.
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Kellel huvi on seda tüüpi putukate vastu mille pildi andur pani, siis leiab neid ülipikkadele streamer konksudele seotud putukaid sellisest kohast - New England Streamer.Meie vetel nad just esimene valik pole minu arust aga katsetada võib ju alati.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Jep , neid pikki striimereid sai omal ajal seotud ja katsetatud . Ilusad on nad küll , aga kalal on sellest ilust oma arvamus . Olen nendest peaaegu loobunud , paar tükki on vast kusagil , püüdnud pole teab mis ajast nendega. 3x pikkust küll ja suurem jagu on segatud tiivaga bucktail+sulg. Ja muidugi , et oleks õiget värvi konks.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

Rääkides putukatest. Keegi sõi mu jänese maski ära ja munes munad asemele. Eitea kas peaks koitõrje palle vms hoidma putukate sidumise materjalide karbis?
Mikk

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Mikk »

sügis.jpg
Veel paar tükki prooviks. Konksud siis 1/0 ja 2 Küsimus ka siia juurde. Kui teed topelt strutsi ja tuled tagant keermega ette, siis kuidas mööduda strutsist, et keere seda ei läbiks ( või pole see probleem)? Või tehakse saba poole paar tiiru keered ära, siis struts jasiis veel puudu olevad keermed?
Vihma igatahes juba sajab ja põhjast lubas tormi ka.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Mikk , räägid üheosalisest ja kaheosalisest putukakehast. Siduda võib nagu oskused lubavad , arvan. Aga tehakse kaheosalist keha osade kaupa. Seod vööstrutsi , kinnitad keerme , keerad keha tagumise osa ja keerme , lõpetad ilusti kõik ära . Siis seod teise strutsi (vöö) ,kinnitad keerme , teed teise kehaosa ja keere peale. :roll: Sai vast arusaadav.
Mikk

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Mikk »

Asi selge - tänud!
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Käisin Seljal lõhet nuusutamas ... ei tundnud lõhna! Küll käis käest läbi hulk väiksemaid kohalikke tegelasi.Ilm oli ilus ja murdjaks esimene putuk mis karbist otsa sai. Läks lausa rabelemiseks vees.Niiet pühapäevase ilmaga sobis madalasse vette hästi.Kel huvi jätke meelde!
Manused
tiemco nr.4
tiemco nr.4
Vasta