PUTUKAD 2014

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Nokitsesin ka väheke väiksemte kallal, suurus 4. Krt kaheharulisele tüütum siduda kui ühesele...
Manused
Kollane ja must
Kollane ja must
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Madis, kollane must... toksi otsing Garry Dog. Vali millist tahad ;)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Tänud, vaatasin erinevaid variante, enamuste jaoks materjali peaks olema. Aga mida sellest elukast arvata: http://english-fly-fishing-flies.s3-web ... arydog.jpg
Kas tiivas manti liiga palju ei ole?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Otu . See murdja putukas.... Augusti lõpus - septembris on aastast aastasse väiksel "kohalikul" kalal periood kus võtab , võtab kõike ja aplalt . Sellel ajal on murdjateks putukateks suurem enamus , mis putukakarbis . Sest väike kala võtab tõesti valimatult ja kõike.

Madis . Sinu putukad on võtnud lõheputuka väljanägemise . Värvid ja toonid viitavad kevadisele merikapüügile . Muidugi kui sügisel piitsutada nii et vesi vahutab , küll ta selle Dogi ära võtab. Seo sügise jaoks hõbe-puna-musta , hõbe-lilla (lavendel) , oranž - must (hõbe või kuld) . Ja tiiva mustale ikka mallardi hõbedat peale ;) On nagu tegusamad olnud kui need kevadised merika putukad.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

Andri, mis putukal sa Jäälinnu sulgi kasutasid? Ma mäletan tookordsest putukajämmist, et sa rääkisid muudkui Kingfisherist ja ma ei saanud aru, millest jutt. Mõtlesin endamisi, et juu siis mingi lendõnge materjali bränd. Pärast selgus, et kingfisher on jäälind :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Kingfisher on klassikaliste lõheputukate (põse) materjal . Mujal ma seda kasutanud ei ole.
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas ahti28 »

Ehk Andri rääkis kingfisheri-sinisest?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Kingfisher sinine..... bucktail või hanesulg... . Hakkab toimima lõheputukate , striimerite , mudlerite tiivas kohe peale ühepäevikut ja ikka punasega pooleks.Sügiseni välja. Toimib ka talvistes ja suurveeaegsetes putukates , :roll: kuigi sel ajal eelistan viimasel ajal lillat (lavendel).
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas andur »

See mõte lihtsalt meenus, kui jõgedel jäälindu lendamas nägin. Selgub, et jäälind Eestis päris haruldane ja nägemisest isegi soovivad, et teada antaks. Lendõnge putukate sidumise materjalide hulgas isegi jäälinnu materjal olemas, näiteks Tightline'is terve linnu nahk sulgedega. Toon on äärmiselt sügav ja huvitav sinine. Tänud selgitamast!
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Ma sabajuurikastvõetavatest kaladest sttagi ei tea, söökisöövate kalade puhul mul omal sinise usk puudub täielikult.
Kuhu spetsialistid sinise kurguga putuka üldse liigitavad?
#2
#2
Pinkonpunk tüüpi
#4 duubel
#4 duubel
Veinikere
8.jpg
No ma jäin mõttesse, et kas selline põdrasammal katteks ikka läheb, a panin
faasanikurk
faasanikurk
Mina ootan ikka kriitilisi kommentaare, et mis valesti on.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta