PUTUKAD 2014

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Kell on pool kaks öösel , ei tule see putuk meelde , vanaks hakkan jääma.... lähen magama.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Hommik käes ja ikka ei tulnud see putuk meelde .... p.....sse , vana olen.

Aga nüüd .... Nüüd kavatsen kõik selle putukasidumis-katsetamisjandi veel kord läbi teha , selle vahega , et nüüd on stardipositsioonil putukasidumiskogemus,mitte teadmatus ja bambusest ja puust ridvad ... just puust ridvad , sest kunagi , rohkem kui 40 aastat tagasi vestsin endale puust ridva pistsin tasku ussikarbi ja läksin jõe äärde kala üle kavaldama.
Ja nüüd ripub õhus üks küsimus ... Kas ma viitsin seda kõike läbi teha suheldes avalikus foorumis või kaon rahva silme alt ja lähen oma teed. :roll: :?:
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Kas tõesti on lootust, et säästad meid sellest? :lol:
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

Kas keegi viitsiks rumalale seletada kerehackli mõttest,vajadusest,kasulikkusest.Mis ta siis teeb? Keha jämmemaks,kohevamaks?Muudab mängu,tõstab ujuvust?? Või viskaks suunava lingi kuskohast siukest tarkust otsida. Kui jutt kirjutamiseks liiga pikaks kisub siis ma nõus telefoni teel ühendust võtma ja kannatlikult kuulama. Aaaaaga mul kontaktidest hetkel vaid sepa nr. ja ta angerjamolu jutu pärast nii solvunud et tuleb tõenäoliselt ära kuulata pikem verbaalne lõuks... ja ega ta vist ei tea ka tegelt. Andril pole ka vist roosid veel närtsinud ja mõtleb kas vurle on vastust väärt ... :oops:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Birgit kirjutas:Sepaonu, kas shorty suuemate (4+) konksude puhul liiga lühikeseks ei jää?
eks see pikkus on individuaalne asi, mulle on hakanud lühemad sobima, lihtsalt hakkasin märkama, et pikaga mul nii ebamugav susserdada, et ennem imen uue niidi torusse, kui vaevlen, ma ennem selle shorty ostu olin kõige sõbramaks tunnistanud ühe teise ka, mõlemad on mõõdulindist paremal.
bobb.jpg
Ujutasin mingeid eelmise satsi haugiputukaid, liiga palju materjali oli, kiskusin ja lõikusin õhemaks, katsun hõredamaid ehitada.
1.jpg
Kompan ka piiri, et kui suure tuusti üldse oma tokiga visatud saan
valge nuustik vändakonksu peal
2.jpg
Üksi võid alati nutta nurgas andri, a ikka prääksata siia ka, et mis vaevab sinu südant, meie ikka toetame ja tänitame :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas grilse »

vaat see valge nuustiku konks, selline vändaga. kas oled sellega püüdnud ka? mismoodi putukas vees käitub, kas on konks ülespidi?
mõtlesin, et trein mõned haugutuustid, aga poes suuremad konksud kõik vändaga... ei julgenud osta.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas ZiiN »

Väike pilt rakendusest mis mul haugi jaoks meisterdatud on. Siiamaani ilusti teeninud ja trosse on ka mitu korda vähem kuluma hakanud :)
DSCN3393.JPG
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Oma eilse sonimise lõpetuseks siis putuka nimi kah ,millest jutt oli.Putukas, mida tuunisime Andriga oli Alexandra ja talle sai lisatud midagi Rasputinilt. Mida nimelt, siis selle kohta ütles Andri telefonitsi väga tabavalt -see oli see aeg, kui hakkasime hõbedale kulda lisama-. Väike, aga mitte vähetähtis detail neile, kes kavatsevad lõheputukatega tõsisemalt tegeleda. Edu!
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

grilse kirjutas:vaat see valge nuustiku konks, selline vändaga. kas oled sellega püüdnud ka? mismoodi putukas vees käitub, kas on konks ülespidi?
mõtlesin, et trein mõned haugutuustid, aga poes suuremad konksud kõik vändaga... ei julgenud osta.
Ma pildusin täna oma tuuste ja ujutasin ninaees, see vändakas ehk offsett ujus kenasti barlankzus.
Pihlakatee meega juurde
3.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu, see pole mitte pihlakatee meega, vaid ingveritee demerara suhkruga -suur vahe :D
Vasta