Uudised sidumispingist.....

Vasta
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas otu »

murakamoos roosiga? huvitav kombo ...
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

Otu, see on kalamarja saiad mitte saiad murakamoosiga.
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas otu »

Ei usu!!!! Kes siis Glenliveti kalamarjaga rikub ... :lol:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

Otu, Glenliveti rikub kindlasti olgu siis muraka või kalamarja saia ära.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kaks vurlet arutlevad siin maaka maitse üle :lol: :lol: :lol: . Nagu ma juba ütlesin , maakal nüüd mõni maitse..... Maakal on tähtis praktiline pool . Kui on nälg , tuleb midagi süüa . Sealiha ja kanamunad on väga hea , kala on väga hea . Sügisel võtad näljaga kausitäie kalamarja ja sööd niikaua kuni vastu hakkab . Ja kui vastu hakkab kraabid kausi põhjast viimase marja võisaia peale ja sööd vägisi ära. Kogu selle kraami peab ju millegagi alla loputama , ei ole tähtis mis silt pudelil on , tähtis on , et oleks torudest läbi aetud ... kas kodus või šotimaal , mis vahet seal on .
Ja kas valge roosi juures on tähtis maitse ....? Valge roosi juures on tähtis see , et info jõuaks sinna kuhu see mõeldud on... mitte vurledele arutlemiseks.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kuna kuuldavasti tehakse üks lõhejõgi tulevikus "korda" , siis on tunne , et lendõngega seal jõel ei ole enam midagi teha . Projekteerisin täna õhtul ahingu mudeleid . Kavatsen neid kohe tootma hakata ... :shock: Pildil on mudel SAEF 5" , teine mudel SAEF 4" tuleb merikale....
Manused
Foto0576.jpg
Foto0577.jpg
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas ahti28 »

Ahing on küll üks tore riistapuu. http://nagi.ee/photos/ahti25/11678923/
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Liitsin ja lahutasin hommikuse suitsutunni ajal . Hallaööd on juba vägevad , -10 nagu nipsti , tuult keerutab siit ja sealt , haneparved taevast kadunud , aga luikesid pole nagu kuulnud õieti . Jääb mulje nagu poleks luikedel kiiret . Kuidas mujal eestis , mereääres nende luikedega on ? Lendavad või ei lenda ? Või juba läinud , maha magasin ? Tahaks sel aastal veel õige hulgim kordi kalal käia , aga vaevab kui ei tea millal see talv tuleb.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas ZiiN »

Läänerannikul on luikede ja partidega juba nii, et kui 3 nädalat tagasi oli veel meri luikedest valge ja taevas partidest must siis see nädalavahetus oli näha veel üksikuid valgeid kujusid kauguses. Niiet pole siin pikka pidu midagi, tuleb alternatiivtegevustele mõtlema hakata :(
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Birgit »

Mina nägin suurt hulka liikumas koos viimaste hanedega, nädalavahetusel oli teisel lääneranniku lahel neid ikka näha, kindlasti mitte vähem kui mõni aeg tagasi, kohaliku karjääri omad tunnevad elust samamoodi rõõmu nagu kuu tagasi aga nad on alati seal viimse hetkeni passinud.
Vasta