Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Mis sellel suurel emmel siis viga on et teda veel lõikuma peab. Ja kes see oskab lõigata pärast avastad et Big Mammast järel mamma. Mamma peab olema suur muidu ei jõua neid sangpomme lennutada
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Eks selle big mama kõige suurem häda ole selles , et ta üldse tehti.Uppuvatena pidi veel asi olema , aga ujuva nöörina on jama.Noh ja hauginöör on , st . jõe peal toimetamiseks peaks heitepea ringi keerama. Kui lõigata #8 nöörist #7 sobiv heitepea , saab paras lühike junn , pisut jämedam liider ja raskust ja "võimu" peaks jaguma.Neid shumakovi torusid lennutasin paarikaupa # 9 scientificu GPX-ga.Visioni compound peaks kah sobima. Aga kahekäelise kogemus (palju teda on) laseb arvata , et heitepeaga on lihtsam raskemaid asju lennutada.
Viimati muutis AndriPro, 07.07.2012, 07:50, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Leidsin oma tagavaradest veel #10 Loop`i Experdi , Oleks kah üks võimalus raske heitepea teha.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Aga mis sellest arvata http://www.flyfishing.ee/pood/?Cat=4&SubCat=221 ehk kirjutad mõne hea või vea.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Täiesti toimivad asjad need heitepead. Aga nagu isegi märkasid on need kahekäelistele.Paide kandis ei kujuta seda kahekäelise püüki hästi ette.Mul siin Koiva peal on hea sellise heitepeaga püüda.
ints
Postitusi: 1
Liitunud: 06.08.2012, 10:29

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ints »

Küsimus Tarvole

Kui see küsimus siia foorumisse sobib küsin, mis nöör on peal Pärnus paikneval Zpey rullil?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tarvo »

Pärnus paikneval Zpey rullil? hmm. mulle hetkel ei meenu küll sellist, aga tean seal üht Atom komplekti, kas mõtlesid äkki seda?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Kellel vedeleb katkiseid ritvu ? Olen huvitatud . Kõige rohkem olen huvitatud mustadest , intro , attack , black line jne.., Pakkuda võib muidugi kõike. Ehk saame kaubad kokku. Siia foorumisse saab sõnumi jätta , [email protected] .
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Kui keegi kuisil kuuleb, juhtub lugema või kellelgi vedeleb Zpey Switch zero 9005 4 osalise #5 otsajätku, paluks kirjutada [email protected].
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , kas ots on väga ribadeks . Kui lihtsalt pooleks , annab sidemega parandada. Nii pehmel ridval ei peaks isegi tunda olema.
Vasta