Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Loodame, et said pildi kätte ja nägid, et sinna ei ole võimalik mähist teha.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Selle parandab ära nigu nipsti. Rõngas maha , side peale , uuesti rõngas peale ja ritv on nagu uus. :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Seda teen hädapäras, tahaks ritva välimust säilitada. Teie teeksite kindlasti nii ära et teised ei märkaks midagi, minul selliseid kuldseid käsi ei ole.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Kui jämmile saad , võta kaasa.
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Arvatavasti paljud jämmivad hetkel, minul jälle tööpõld vaja künda. Müüks ära Loop-i Opti stream WF nööri. WF5F head 12g, 28m pikk.
Kaks korda jõel käinud. Karbiga koos, soetatud TIght Line-ist. Lett 79- 40-ga müüks ära. Müün kuna vahetasin ritva ja sinna enam ei sobi:)
Edu!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

http://www.rialinna.fi . Seal on Scierra kahekäeline praegu 180 €. See on komplekt ritv-rull-nöör. Fenwick ´i komplekt 150€
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:http://www.rialinna.fi . Seal on Scierra kahekäeline praegu 180 €. See on komplekt ritv-rull-nöör. Fenwick ´i komplekt 150€
Need ju poolmuidu, kui ise äsja seda särjeõnge poleks ostnud, siis oleks isegi kaalunud
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Et sain kah pisut innustust...otsisin kapst välja paar imelikku ritva. Mingist ajast alles kaks Visioni Midget. Siis klaaskiust käib jutt. Üks 3# ja 6ft ja teine 4# ja 6,6ft. Leidsin ka mitmeid nööre neile, alates 3#DT kuni 4#WF. Oli suht lõbus. Väikese harjutamise tulemusena küündisid mõned visked isegi ca 25m kanti, seda suutis siis 4#. Jube kangutamine oli ikka. Õnneks ilm oli tuuleta, muidu oleks ikka väga õnnetu old see lugu. :D Ise ka ei saa aru, miks seda vahel teha vaja on.
Proovisin seejärel Loop Green Line 8,8ft 4#. See siiski suht kaasaegne. Oli hoopis teine asi. Kuigi viske pikkus sittagi ei paranend enam, oli sooritus ,lihtsus, kiirus, täpsus hoopis teisest klassist.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ma sain ka tuutu jutust innustust.......... Koos vii Zpey`ga hakkan siduma 9 jalast #9 klaasfiibrit sügiseseks jahiks . Proovisin plankudega ära , # 9 scientifiku GPX lendas ilusti , mõnusalt. Järgmine plaan kah enam vähem valmis . #4 8-jalased Leonardi plangud tuleb ridvaks teha. :D
Kuigi , neid Leonardi ritvu peaks vist 2 tükki tegema . Üks mees silitab mul seda #5 Wulffi juba mitmendat korda ja pomiseb omaette , et libe tee , libe tee....... :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:D :D :D Üks väike lihvimine , rõngas külge ja Zpey hakkab uuesti tööle. :D :D :D Tuleb ainult loota , et Soomest saab selle päris õiget tooni niidi.....
Manused
P8230681.JPG
P8230681.JPG (61.5 KiB) Vaadatud 13022 korda
Vasta