Kalalkäigud.

Vasta
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kimps »

AndriPro, kui saladus pole, siis mis asetusega sul Balzeril nüüd rõngad on pärast ümbertõstmist?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Kimps,ära selle Balzeri üle pead väga vaeva. Saada Andrile ja Andri saadab sulle bambuse vastu :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Kimps kui tahad rõngad enda järgi sättida , siis minu rõngaste asetusest pole sul grammigi kasu. Muidugi kui sa just minu koopia ei ole .

Aga asja saad parandada nii: 1. Tipurõngas vaheta 5-5,5 mm vastu 2. Pane ritv buttiga vastu õlga ja vaba käega nimetissõrm ridvale. Seal on juhtrõnga (st. kõige alumise) koht. Ülejäänud rõngad paneb paika kalkulaator. 3. Juhtrõngas on hea ära vahetada 10 mm-se rõnga vastu . Minu isiklik lemmik on see https://mistpool.com/product_info.php?products_id=1230 . Kuna minul seda lemmikut parasjagu polnud panin agaatrõnga . Olen rahul. 4. Juhul kui nimetissõrm ongi juhtrõnga kohal või +/- 1 toll pole vaja rõngaste asukohta muuta , siis on hea ainult juhtrõngas vahetada. Kui heiteoskus on olematu pole vahet kus ja kuidas need rõngad on.
See on minu lemmik rõngaste paigutus . Kas see sulle ka sobib , ei tea.
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kimps »

Ei ma kukkugi neid kohe ümbertõstma, vaid pigem info mõttes. Lihtsalt huvi on hakanud pakkuma see kaikategemisekunst ja eks see ka mingil määral vast sinna alla läheb. Thx AndriPro seletuse eest.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Kala küll palju ei saanud aga seeest täitsa kobedad. Putukaks oli T.H disaini järgi tehtud kolla-punane killer karbikonksul süsimusta liidriga, hommikul panin otsa ja õhtul võtsin ära... ei näinud põhjust vahetamiseks :)
fa1.jpg
fa2.jpg
fa3.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Krt 15 minutit veel , siis saan kala kätte :lol:
Manused
Foto0667.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

10 aastane haug ja sellest 5 aastat sügavkülmas olnud, et nii kaua peab kuuma andma? :lol:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Väga äge,ZiiN. Ega ma ise ka head kalailma maha ei maganud ;)
Manused
IMG_2550.jpgm.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Krdi vurled , kala sügavkülmas :lol: . Maakad hoiavad oma kala jões kui tahad , lähed võtad 8-)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Üks nailonsokkides vurle oli täna 15 minutit mööda vett kahlanud kui hakkasid meenuma maakate halvad naljad villaste sokkide puudumise teemal. Tagasiteel mööda kallast oli noore lepa külge üles riputatud üksik villane sokk... vaatasin halvaendeliselt ringi ega kuskil põõsas mõni habetunud maakas ei itsita... :roll:
Vasta