Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Lepa küljes villane sokk.... :roll: T.H on nähtavasti käinud looduses putukaid sidumas :lol:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Mul on neid jah ikka siia sinna riputatud. Kui jõeääres tuleb mõni hea idee, siis on sidumismaterjal käepärast võtta :lol:
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Hei.

Kena jõeforelli hooaja algust kõigile tagant järgi. Ise olen samuti saanud mõned korrad käia.
Täna läksime sõbraga samuti püügile. Ilm oli ikka väga hea - vähemalt seal, kus meie püüdsime. Jõudsime jõele kella 10-ks. Ei muretsenud eriti, sest talvel niikuinii tavaliselt lõuna paiku kõige põnevam.
1.jpg
2.jpg
Kohe selgus, et ees läheb ka forellitaja. Küll vastas kaldal, aga siiski. Varsti oli ta silmapiirilt kadunud. Tegin siis järelnoppimist. Kokku kaks haugi, 5 jõeforelli kätte, lisaks mitu äraminekut ning veel võtte. Koju tõin ka seekord ühe. L- 44 ja 900g.
Hea hetk oli see kui spinna mees poolel lõigul tagasi tuli ja me kohtusime. Ütles, et kesine täna. Jutuajamise käigus lasin ka putuka vette ja sai veel tal nina eest üks 30+ tagasi lastud :) Loo mõte see, et alati ei pruugi eesliikuja püüki tuksi keerata - eriti just talvel. Sõber spinnaga sai ühe mõõdus jõeka CR ja 7 haugi, millest üks samuti mõõdus kõik CR.
Selline kena päev.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna siis .... Miinuskraadid , tugev põhjatuul ja tuisk ... :roll: No peaaegu ideaalne ilm nullitamiseks.
Võtsin ette pikema matka sinna kus nii väga iga päev kalal ei käi.
Ja oi põrgut , käed külmetasid ,vahepeal soojendasin neid kinnastes ... tegin suitsutunni.Rõngad olid kohe jääs ja õhtupoole hakkas jäätuma ka nöör.
Kui lõpetasin ja auto juurde tagasi matkasin , kaalusin võimalust vahetada lendõnge hobi nt . maletamishobi vastu . Istud niisuguse ilmaga kamina ees ja liigutad laisa liigutusega aeg-ajalt mõnd nuppu....
Kui auto juba soojaks läks ja käed üles sulasid , mõtlesin , et p.......e see male , pealegi on elevandiluust malenupud kindlasti jube kallid.
Manused
Leotasin  striimereid .
Leotasin striimereid .
Vahepeal  üritasin  käsi  soojaks  saada ..
Vahepeal üritasin käsi soojaks saada ..
Aeg-ajalt  keegi  toksas  striimerit , vahetasin   putuka  , siis  oli  otsas  niisugune  särjesuurune  harjus .
Aeg-ajalt keegi toksas striimerit , vahetasin putuka , siis oli otsas niisugune särjesuurune harjus .
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Andri ütles, et mul pidavat liiga väiksed putukad olema :shock: Tegin siis #1 jubedate x-idega konksule ühe ja käisin proovimas.Tuleb tunnistada, et ongi vist väikesed ;)
Manused
IMG_2551.jpgn.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Tööpäevadel kalapüügiteemaliste piltide postitamine peaks olema füüsiliselt karistatav! :lol:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Selliste ähvarduste peale ei julge teie kängiga enam kalale tullagi.Päev juba nõnna pikk, et kui ikka väga vaja, siis kannatab ka peale tööpäeva kalale minna 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Päev on nii pikk juba , et ei jaksagi tervet päeva enam kalal olla , vabalt võib vahepeal mõne töö ka ära teha. :lol:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

T.H ega sul tulla ei olegi vaja kuhugi, sõidab kahtlane auto majaette ja pakitakse sind koos kaigastega autosse, edasi teadagi kuhu... kalale! :lol: ilmad olid küll 2 päeva nii ilusad, et lausa piin oli kontoris monitori vahtida :cry:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Eks ta nii ju olegi, et kõik päevad ole kalastuspäevad, lihtsalt vahepeal on mingid segavad faktorid.
Vasta