Kalalkäigud.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nähes selliseid tõeliste forkaküttide jälgi (ja neid pole vähe) tundub tõesti asi paradiisist kaugel. Kurat, täis pudeleid jõutakse jõeäärde tarida küll, tühja pudeli tagasitoomiseks enam rammu ei jagu :twisted:
Manused
IMG_2557.jpgm.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Samas toob selline tegelane päikse jälle välja ja aitab eelneval pildil olevast s....t üle saada.
Manused
IMG_2561.jpgb.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

See kala on ühekorraga nii mõtliku, kui ka solvunud ilmega, arvatav söök osutus petukaubaks.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Vurledele tehakse see kalapüük ikka eriti luksuslikuks, lähed jõeäärde ja võtad sinna valmispandud TÖÖTAVA putuka:
p1.jpg
Püüad sellega kala kinni ja kobid lõunaks tagasi koju! Birgit palju sellise luksuse eest ka arve tuleb? :lol:
p2.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane jalutuskäik....
Manused
Üks  mees  vihtus  jõe ääres  kõvasti , pühkis  higi  ja  vihtus  edasi...
Üks mees vihtus jõe ääres kõvasti , pühkis higi ja vihtus edasi...
Aga  mulle  jääti  ka  ikka  kala , ilusat  kala...
Aga mulle jääti ka ikka kala , ilusat kala...
Putukas  näriti  nii  ära , et  tuleb  uus  siduda. Keermed  ja  sabaalused  siidid  läinud...
Putukas näriti nii ära , et tuleb uus siduda. Keermed ja sabaalused siidid läinud...
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Tänane jalutuskäik....
Andri, miks see onu nii madalast püüab. Kas kala tõesti nii madalal on talvel??? Räägitakse, et kala hoidub sügavale siin pildil ju põhi paistab. Ja kui veel mõne pildi programmi suurendusega vaadata siis on see eriti häste näha.
Olen sellel aasta talvel juba mitu korda käinud nii ledõnge kui ka spinnaga aga ei ole saanud ühtegi. Teeb päris kadedaks teie täpikuid vaadates. See aasta on siis esimene talv lennukal kui ka spinal. Kas minule saadetud putukatest sobib mõni ka talviseks püügiks ( sinu seotud putukatest käib jutt) või on need suvi-sügis putukad.
Kui sa ei oleks öelnud, et alumise pildil olev putuk käis karvamari juures arvaksin, et oled jälle ühe uue putiku sidunud
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Vii, see onkel, ehk siis mina, lihtsalt vähe saamatu. Püüab seal kus endal mugavam :lol: Aga jalutuskäik oli küll tore. Sai jututatud, kala püütud ja ka kala saadud.
Manused
IMG_2562.jpgx.jpg
Viimati muutis T.H, 21.02.2015, 18:44, muudetud 1 kord kokku.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Tänane valik, mis töötas suurepäraselt, oli RC- klassika.
Manused
IMG_2563.jpgb.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

T.H kirjutas:Vii see onkel, ehk siis mina lihtsalt vähe saamatu. Püüab seal kus endal mugavam :lol: Aga jalutuskäik oli küll tore. Sai jututatud, kala püütud ja ka kala saadud.
H.T, miks siis kohe saamatu. Mina tahan seal püüda kust ike kala ka saab. Ega minagi oma tühjade kalal käikude pärast ei nurise, saab püügitehnikat harjutada. Ega ma jämmidel eriti õpetada ei ole lasknud. Jah tean, et ma vehin valesti aga mind ...kakku on kah raske õpetada.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Et miks see onu madalast püüab ? :roll: Olen täheldanud , et T.H - l on jah sihuke loll mood jõe ääres , püüab kala sealt , kus seda kala on .
:roll: Räägitakse , et kala on talvel sügavamal... Mina usun ainult neid , kes väidavad , et talvel on kala jões... :lol:
Vii , kirjutad , et oled sel talvel juba mitu korda käinud nii spinna kui lennukaga ja pole kala saanud . :roll: Ei oska sind kuidagi aidata , mina olen sel aastal püüdnud vast juba sadakond kala , miks sina ei saa ei tea .
Kas minuseotud putukates oli talviseid putukaid ? Sa hindad minu ajumahtu üle , ma lihtsalt ei mäleta enam , missugused just sulle said.
Vasta