PUTUKAD 2015

Vasta
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

küll ma jõuan nii mõnegi puu jõuludeks ära ehtida :) , a must lepp on ilma nendetagi ilus.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Krt ilusaid putukaid seotakse, isegi kala saadakse nendega, mul pole muud, kui kadetseda. Täna õnneks sihke ilm, et isegi kui saaks, siis ka ei läheks, kisub ahjudes kütttepuid korstnasse, mis mul siin ikka teha on, kui üritada ilusate vahele üks ajupeer sokutada, lootes, et tekitab väikse virvenduse 8-) hello kitty taust pole ka juhuslik ;)
vb1.jpg
muud pole õigustuseks öelda, kui et ikka mõni normaalne sai ka eile õhtul seotud.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu, see ju igati vinge royalluudsabahellokittycoachman :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas vii »

T.H kirjutas:Sepaonu, see ju igati vinge royalluudsabahellokittycoachman :D
Jaaaa mis põhiline, kuulkõri royalluudsabahellokittycoachman :P :P
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

wollylaadseid ükspä tegin
eelmine kevad millalgi tuli tugev tunne sihkse tuustiga
v5.jpg
et toimib mitmetes kohtades, no keerutasin ka omajagu selle halli ümber üritades aru saada, et mis mõjutab, mis mitte, kered tegin põhiliselt dubingust ja tera lisasin päikseomadele tinseliga, põhiline usk pärla variatsioonidesse, pimeda ilmaga ikka matimad ribid olid.
Nüüd olen alates haugiteema algusest erinevaid materjale juurde ostnud, nüüd wollydel ei tinseldand vaid ice wing fiber pearl/jne dubbinguks ja osadel jõhkralt traadiga üle.
v2.jpg
Paar maraboutuusti tegin nii(no esimese mõtte, et pane törts bucki alla kleepumise ja sassimineku vastu lükkasin kõrvale), et alguses tagurpidi külge ja siis tagasipööre ja niipalju niiti ette, et kikki jääks, kuskil olen sihkest trikitamist näinud.
v3.jpg
v4.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Mul vollidega nagu teistegi putukatega omad arusaamad, ülesehitused jne. Sellise saba mõte jääb ilma kõrvalise abita natuke arusaamatuks?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

wolli saba nüüd nii pikk ka pole, et mingi metsik probleem oleks sassiminekuga, a kraanikausis ujutades vaatasin, et sirgus samamoodi, terakese ülevalpool saba ja tänu sellele mahalõigatud kontsule nagu kohevam, kui ühtegi kala ei saa, siis on ju põhjus teada, valesti seotud :)
v6.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Külamees soovitas muuhulgas toimivaid tupsukesi siduda Viile, ridade vahelt telefonis lugesin kõrvadega, et seo omale ka, hakkasin harjutama
streameri konksul B800 #6
v7.jpg
ja 175 #8
v9.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

tegin juurde sihkesi
v10.jpg
no ja kummalisi sorakaid pole kunagi liiga palju
v11.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas vii »

sepaonu kirjutas:Külamees soovitas muuhulgas toimivaid tupsukesi siduda Viile, ridade vahelt telefonis lugesin kõrvadega, et seo omale ka, hakkasin harjutama
streameri konksul B800 #6
v7.jpg
ja 175 #8
v9.jpg
Need ju ägedad vesileevikesed. Neid saab vist isegi suvel särjele ahvenale pakkuda ka turba peaks saama
Vasta