Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mis krdi meeleolukamad pildid , kaks kahekäelise käepidet lõhkusin ära , meeleolu pole ollagi ...kassi pole , koera matsin sügisel...kiluleiva kriipsutas see arst , kes arvas , et ma vana ja paks olen , sööginimekirjast maha...punasesaia norm on kuni ühepäevikuni ära tarvitatud... kohvi ja sigarillo , ühesõnaga kahe meelemürgi marke , mis koos toimivatena aju kõige paremini tööle panevad , neid ma ei reeda , tootmissaladus. Agaate veel maha ei lõika , mõtlesin , et lasen lakinire peale , kiidan ridva taevani heaks .... ja sokutan T.H-le :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Vaadates kalalkäigu värskemaid uudiseid, siis varsti läheb su käepidemete treipink rooste, innovatiivsed lahendused on 3/4, arvan selle edasiarendus on regressiivne, nööri hakatakse hoidma haspli peal, mina pole nõus mingit välismaa keelest tulnud mugandust kasutama , eesti eriline ojatenkara ei kõlba, extra nimi tuleb välja mõelda
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Pool ritva taskus , pool peos .... :roll: see on nagu "o........e" kevadisel jooksuajal :lol:
Mikk

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Mikk »

Hei.

Üks noor sõber otsib endale rulli #5/6 ridvale . Kas on kellelgi miskit seisma jäänud ja mis hinnaga saaks osta.

Tänud :Mikk
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Ma saan nüüd vii käest ka küsida... Ütle nüüd vii , missuguste käepidemetega saab mu uus kahekäeline rohkem kala , kas heledate (nagu ülemine ) või põletatud tumedatega (nagu alumine). Mitte et kumb sulle meeldib , vaid kummaga rohkem kala saab ?
PS. Sepale panin meeleoluks näpitsa pildile 8-)
Manused
Foto0723.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas::roll: Ma saan nüüd vii käest ka küsida... Ütle nüüd vii , missuguste käepidemetega saab mu uus kahekäeline rohkem kala , kas heledate (nagu ülemine ) või põletatud tumedatega (nagu alumine). Mitte et kumb sulle meeldib , vaid kummaga rohkem kala saab ?
PS. Sepale panin meeleoluks näpitsa pildile 8-)
Konksuga küsimus jah, kala saab rohkem alumisega ja meeldib ka tume.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Haugiritv valmis!
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Oli palju jamamist mähistega, alustasin epoga, keerasin tuksi ja lihvisin maha. Jätkasin polüuretaaniga. Eks midagi panin kõrva taha, järgmine kord proovin esimese korraga õigesti teha. Praegu siin vähemalt seitse või kaheksa kihti lakki epo peal, iga kihi vahelt konarusi lihvitud (epo tõmbas väga ebaühtlaseks). Põhiline, et kas sellega mingit nööri ka heita saab, see selgub kui veidi suurema rulli leian, kuhu WF8 ka peale mahub.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Välimus paistab täitsa kaubanduslik :) Käepide tundub üsna tummine, palju lõpp-produktil kaalu ka tuli?
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

100g täpselt. 9 jalga 6 tolli, hästi kiire toimega ja #8 klass.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Andriga telefonis juba natuke rääkisime aga minu kätte sattus üks põnev ritv mille ajaloo ja toime kohta tahaks rohkem infot. Internetist väga palju infot ei leidnud.

Ridval kirjad:
CORTLAND
501-A 8 1/2"
MADE IN U.S.A

Mõned pildid:
cortland4.jpg
cortland3.jpg
cortland2.jpg
cortland2.jpg (29.97 KiB) Vaadatud 9483 korda
cortland1.jpg
Vasta