PUTUKAD 2015

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Striimerikonksudel võid rahulikult viile saata , endale seo kas uppuvale konksule või veel parem karbikonksule. :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Näh, telefonis kuuldus ju karbikonksu kohta EI
Ma täiesti tõsiselt hakkan uskuma väidet, et mõnede arvates on vande foxide põhiülesanne lennukamaastikul külvata segadust ja müstilisust, et omal niikuinii asi selge, a teistel tuleb asi põnevamaks teha :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Kuule sepp , sa nüüd sogad midagi . Telefonis ütlesin selgelt , et mul on nad karbikonksul ja et uppuvale olen ka sidunud. Pikk oranž keha pole tegija. Oranž keha peab olema niisugune "täpike" roosa kurguhäkli taga ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Krt ma mõtlesin, et sa oled kogu aeg õigeid putukaid sidunud, kaevasin ajalooürikutest näidiseid välja omale, see nendehulgas
see2.JPG
sellega ma jah alati nõus, et puterdan ja meeles pole, a krdi telefonikonverentsid ju vahest tundplusskah :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

See kuldse kuuliga toimis hästi kui sadas lund ja vihma läbisegi , kevadepoole , kui vesi selgem oli mingi õhtune moment , suvepeale ei kõlvanud enam . Tiib on sellel valge-roosa-lilla- mõni must karv.
Mikk

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Mikk »

Kõigepealt palun andeks, et enamus aega talvel ja varakevadel WB-dega püüan :) Aga nii palju on mõne aastaga kõrvade vahele jäänud (loe: saanud), et keeruliseks pole vaja Wollisid ajada. PS. Viimne kui üks talvine kala on sellega püütud. Ei tee ma ei villast keret, ega kere häklit reeglina. Lihtsalt samast sulest kere jne. Kasutan topelt sulge ühe putuka jaoks. Saba veidi lühem, et külge jääks. Ja ülejäänu teeb värv ja püügitehnika. T.H teab, et ma pole mingi põhimõtteline lõheka vastane, aga enne proovin püügi selgeks saada kui karvu lugema hakkan. Aega terve elu seda teha. Mingil tasemel on võimalik ka Wollydega püüda :) Kuid sellel hooajal saab kolm aastat ja kuidagi tavaliseks muutub see karbi sisu...ehk...? ..Aeg näitab :)
DSC_1136.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Ma olen suht kindel, et kui ma valin kõige koledama putuka ja annan t.h.-le, ise lähen ees ja th lonkigu järgi, siis panustaks ikkagi th peale, korjab ikkagi rohkem, ehk mu meelest oleneb eelkõige püügiosavusest ja jõe tundmisest jms, kuigi th rääkis ka katsest, et ükskord võttis teise mehe karbist ja andis teisele enda arvates parima sobiva ja teine sai siiski oluliselt rohkem. Eks igaüks usub mida tahab ja püha tõde on erinev. Ma ainult praktilisest poolest lähtuda ei taha, mängida ju ka tore ja katsetada.Krdi londonimainimist kohe läbi ei hammustanud õhtul, hommikukohvi äratas üles :D
http://www.flyfisher.ee/download/file.p ... &mode=view
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Wolly on tegija . Säina püügil , turva püügil , harjuse püügil , igasugu särjeliste püügil . :roll: Forelli on minul wollyga igav püüda , forellipüügil on vähemalt sada põnevamat putukat. Suurele aberdeeni konksule seotuna on wollyga päris põnev jões hauginolke narrida.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Sihuke siis , kasutusjuhend sai telefonitsi edasi antud..... :lol:
Manused
P3020291.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Sihuke siis , kasutusjuhend sai telefonitsi edasi antud..... :lol:
Tnx andri, th noogutas kah telefonis takka, et kere pikkus oluline, et liigselt oranzikat manti pole hea, kui andrei lähema tunni sees tööle jõuab ja mu tellimust hakkab kokku panema, siis arvan teeb vahepeal mh? :shock: Nädala teises pooles tutvustan tupsukesi kaladele kodukandis.
Viimati muutis sepaonu, 02.03.2015, 09:56, muudetud 1 kord kokku.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta