Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Igale kalalkäigule ritv ... :roll: Sel juhul oleks mul pidanud olema eelmine aasta kusagil nii umbes-täpselt 110 ritva :shock:
Ei nii kaugele see asi päris kindlasti ei lähe . Küll aga kogemus , mis selle ridvategemisega tuli ja loodan , et veel tuleb , on kulda väärt , nii ridva - nööriga ümberkäimise kogemus kui ka kalapüüdmise kogemus . Sobivate ritvade sobivatesse oludesse sobitamise kogemus . Ja üllatavad kogemused ... kui #4 ritv DT nööriga püüab samalt distantsilt kui # 9 lõheritv WF nööriga , mängleva kergusega . Tegelikult on seda kogemust juba niipalju , et ümberjutustamine võtaks päevi ... palju päevi.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ziin , kuule , mis sul selle sõbra , kes kala püüab nii , et pool on püksis ja pool peos .... mis sellel sõbral lemmikvärv võiks olla ? Mingi roosa ... :roll: või koguni midagi lillakat ? Mul siin bambused muudkui kuivavad ja kuivavad ... painutasin ajaviiteks klaasfiibrit , küll ühte ja teist . Ühed plangud said päris head , #6 küll hästi välja ei anna , aga ega #5 ka kraaviridvaks veel niru pole . Lihvisin plangud ära , nüüd võiks nad ikka sõbra lemmikvärvi värvida . Saab sõber ikka korralikult peos hoida , nii nagu kevadisel jooksuajal peab. :lol:
Manused
Foto0735.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

No vaatame kas sõber Kimps käed püksist välja saab ja suudab ise siia kirjutada... aga mina pooldaks kärts-hele-lillat... ta kuramus kogu aeg ilgub mu ilusa sinise taskuridva värvi kallal :lol:
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Kimps »

Nu nii nagu moekale noorele kohane sobib kogu vikerkaare valik :D aga Ziin tunneb minu hinge juba nii hästi, et teab mu lemmikvärvigi.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Pealegi selle kraavi ääres luusib Birgit ka tihti ringi... niiet vähe roosakamad varjundid võivad hästi silma hakata küll :roll:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Ja selliste meestega käisin kalal :shock:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

T.H ma nägin küll mitmel sinu putukal roosat tooni... niiet ei ole sinagi patust prii ;)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

ZiiN, põrguline,suu kinni.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Tegelikult on roosa , õigemini lõheroosa ritv juba olemas . 6`6" # 4 ja neljakandiline .Hea ritv , aga nõuab heiteoskust .Mul on sama kuuekandilisena (ei ole roosa) , kunagi kui vaim peale tuleb teen endale ka selle neljakandilise ja lõheroosa.See lillaheleplärts :roll: krt , ei tea . Tuleb vist kusagilt netist snitti võtta , kusagilt ingliskeelsetest riikidest. :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Keevitasin pikeboosteri kergemaks, ega väga ludinal ei läinud, vaheltlõigatud jupi peal harjutasin, paar korda läks prse ka, lõpuks koos, kannatas kõva jõuga kiskuda, mingi konarus ja iluviga jäi ikka sisse
mant3.jpg
trossi, hülssi, fluorot tõi postikana
mant.jpg
mant2.jpg
proovisin trossile keerud sisse ajada ja kinni sulatada, nagu visioni trossiga pidavat saama, jäi kokku küll, a näpadega jõudsin need kokkusulanud trossid lahti kiskuda, ühe hülsi ja lõksu katsetuse tegin kah. Võin lõigata prooviks kõiki asju, paar kera trossi on müüa ka, mingi ports hülsse kaasas ka, a ma arvan, et samamoodi saab keerutada, termorüüs peale ja kokku lasta ja võiks pidada.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta