PUTUKAD 2015

Vasta
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

Ma näen pigem vaeva, et kass pildilt eemaldada, õppis talvel miski lolli kombe selgeks, suled-karvad on väga põnevad mänguasjad, kõige „lahedam“ on cdc sulgedele aevastav kass... vähemalt distsiplineerib, sidumislaud peab olema puhas, muidu on sulerada mööda majapidamist laiali.

Sepa haugikad on sellised, et söö või ise. :)

Vii, viska pilk peale, vaata, kas selline ports sobib? Kohustuslik roosa on ka lisatud :), mõne jõuan ehk juurde teha aga kui sobib siis saada oma postiaadress või pakiautomaadi asukoht.
putukad_viile.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas vii »

Birgit kirjutas:Ma näen pigem vaeva, et kass pildilt eemaldada, õppis talvel miski lolli kombe selgeks, suled-karvad on väga põnevad mänguasjad, kõige „lahedam“ on cdc sulgedele aevastav kass... vähemalt distsiplineerib, sidumislaud peab olema puhas, muidu on sulerada mööda majapidamist laiali.

Sepa haugikad on sellised, et söö või ise. :)

Vii, viska pilk peale, vaata, kas selline ports sobib? Kohustuslik roosa on ka lisatud :), mõne jõuan ehk juurde teha aga kui sobib siis saada oma postiaadress või pakiautomaadi asukoht.
putukad_viile.jpg
Kingitud hobuse suhu ei vaadata!!! Muidugi need gunstiteosed sobivad ja kas kasutus juhis ka kaasa tuleb.
Jões vesi tõuseb loodan et mõni kevad putuk ka sees.
Saata võib:
Järvamaa Paide Aiavilja 9-7 72712
Itella SmartPOST Aiavilja 4
Omniva Post 24 Aiavilja 4
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Telefoninummer anna vii siia või privasse, muidu saata ei saa.
kollarohekamaid toone
rohekolla.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas allu0 »

Vii sa pead ka varsti endale suure konteineri soetama...putukate mitte materjali jaoks :D :D
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas: kollarohekamaid toone
rohekolla.jpg
Juhtusin eile Ohhota ja Rõbalka pealt ka lennukaga haugipüügi peale merest, päris atraktiivne ja actionit täis püük....popperiga eriti:) Peaks ka see hooaeg merd proovima, vaja ainult #8 Introle mingi sobiv nöör leida.
Kas kasutad ka neid konkse, mis tulevad vees konks ülevalpool nagu jigil? Oma piiratud loogikaga tunduks nagu meres madalast püüdes nagu parim valik... nt Daiichi 4660 Jig Hook või midagi sarnast
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas vii »

sepaonu kirjutas:Telefoninummer anna vii siia või privasse, muidu saata ei saa.
kollarohekamaid toone
rohekolla.jpg
labida nr 372 53441191. Allu kuhu ma selle teise konteineri panen?? Üks konteiner ravimitega seisab juba nurgas.
Viimati muutis vii, 09.03.2015, 22:26, muudetud 1 kord kokku.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas allu0 »

:) pead ravimitest loobuma kui ruumi ei ole :)
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas vii »

allu0 kirjutas::) pead ravimitest loobuma kui ruumi ei ole :)
Allu, kaval oled. Ei ole ravimeid ei ole mind ei ole mind ei ole mulle vaja putukaid siduda. :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Jarlo kirjutas: Juhtusin eile Ohhota ja Rõbalka pealt ka lennukaga haugipüügi peale merest, päris atraktiivne ja actionit täis püük....popperiga eriti:) Peaks ka see hooaeg merd proovima, vaja ainult #8 Introle mingi sobiv nöör leida.
Kas kasutad ka neid konkse, mis tulevad vees konks ülevalpool nagu jigil? Oma piiratud loogikaga tunduks nagu meres madalast püüdes nagu parim valik... nt Daiichi 4660 Jig Hook või midagi sarnast
Mu meelest lennukaga haugipüügil see jigikonks miskit juurde ei anna, mingit pead ju ei kasutata, mingit põhjajigimist kah ei tehta. Kui konksu kaal oma komplekti ja putukatega sobib, siis mu meelest jumala savi, mis konksu kasutada. Ma proovinud erinevaid ofsettkonkse(mind jätab täiesti külmaks, kui keegi purtsatab selle peale, et vale), Owner S-61, 811s meeldib, ilmselt kui miskit huvitavat või odavat vms kätte juhtub, olen kohe nõus mingeid teisi ka proovima, peaasi, et putuka ehitusega sobiks, kui palju manti järjest peale siduda, siis konksu säärt peab ka ikka jaguma selle mahutamiseks ja kui suht ühes punktis oma mandi kinnitad, siis võib lühike konks olla. Marvin rääkis oma haugipüügi arengust, alustas vist üldse hailidega, siis vahepeal megasuurte nuustikute aeg, praegu deceiverite juures tagasi. Mina läksin oma pehmete slinkilaadsetega kah mu meelest alguses vales suunas, mugav siduda, ilusad kah, a jubedad sassiminejad, praegu panen ikka kõigepealt korraliku nutsaka bucki sääre lõppu, siis alles mõtlen, et aa, mis me siin siduma pidime :D Esimese hooga võib tunduda, et ah vahet pole, haug loll loom, mingid narmad võiksid vees liigutada, küll tuleb, a praktiline pool paneb ikka natuke vaatama, et sassi ei läheks, püüaks normaalselt, lendaks jne, eks igaüks oma tõe leiab, kui proovima hakkab.
Ma võin proovimiseks kahte #8 nööri pakkuda, ise linnapoole jube harva käin, a äkki kunagi lõunapoole minnes tuled läbi või trehvab mõnel jämmil. Ühtlasi oleks ka kohe mõistlik korv ära proovida.
Ma küll innustaks proovima, läbi aasta veel üks kalaliik juures, pakub meres karjakalana palju actionit, kevadel niigi palju igasugu kalu püüda, a sügisel pikendab oluliselt hooaega.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas allu0 »

hahaah no päris nii ka nüüd ei saa :D ja nii ei mõelnud ka :D.... heaküll rohud jäävad aga võin tulla appi mööblit välja viskama :)
Vasta