Kalalkäigud.

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

[quote="ZiiN"]Selle südantsoojendava pildiga tervitan T.H-d, Andrit ja teisi kes on ilusal suvepäeval Võhandul turba püüdnud ja vastanud iga 5 minuti tagant küsimusele "kuidas võtab?".
Mõistlik oleks moblasse miski pirin panna meelespeaks, et see aasta 18 aprill võhanduEI vms, see maratonipäev.
Teine kalamehe õudusjõgi on raudna, seal soomaa kanuupiznes, mu meelest väga ilus jõgi, paaditanud ja perserõngatanud seal ja mõned korrad ka masendusse langenud, kui see lõputu lällav karavan tuleb.
Ma piimahabemeeas sõitnud issiga kõpu/raudna lähtest ja halliste lähtest riisani ja ei imesta üldse, et rünnatakse tänapäeval, on küll ilusad jõed, pealegi tänasel päeval lahtilõigatud need jõed.
Peale üleeilset kalalkäigunulli eileõhtusel koduteel tahtsivad siukesed õhtuudus njäkkida.
udusiilid.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas otu »

Pääääästetud! Nullitamine põhjarannniku jõgedel hakkas tõsiselt maksa peale käima. Edaspidi püüan kala ainult seal kus teda on! :lol: Seekord käidud Prandil. Esimese heitega kala taga ja paar tükki hiljem ka. Mingi hetk laekus ka härra Andur sama murega. Tegijateks kollased ja kuldsed toonid. Happy days!
ps. Sain Anduri vabriku toodangut katsuda. Väääga ilusad ridvad! Kiidan! Ise pole klaasini veel jõudnud aga võibolla millalgi ...
Manused
2015-03-07 12.08.29.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Käisin kah kalal, umbes 15 korda viimase ööpäeva jooksul... pilt oli iga kord täpselt selline:
jogi.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

ZiiN kirjutas:Käisin kah kalal, umbes 15 korda viimase ööpäeva jooksul... pilt oli iga kord täpselt selline:
jogi.jpg
Pühamüristus, küll teil seal vesi tõusnud meil Paides nii kõrge veel ei ole.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

See lõppev nädal ei olnud just paremate killast , igasugu janti ja kurbust natuke palju ühe nädala kohta.... Lõuna paiku sõitsin jõe äärde. Istusin ja vaatasin ... rongad ei tiiruta enam . Hauduvad juba nähtavasti . Kiivitajad lendasid eesti poole pealt läti poole :o , ei tea kas ei kõlvanud neile siin ... või lendavad mingi odava hiina gps-i järgi . Kotkas tiirutas pea tund aega , aga ligi ei tulnudki , vandusin , et binoklit kaasa ei saanud . Siis helistas naine ja ütles , et saun köeb ja söögiks on šnitslid ja kanaliha mingis tsitruse kastmes ...... Koju sõites mõtlesin , et suure noti alt oleks tammertinseliga forelli saanud ja paarkümmend meetrit ülevalt poolt põrnikaga paar harjust ... kui oleks putuka lipsu otsa sidunud . Ahh , järgmine kord seon. :)
MarkoK
Postitusi: 10
Liitunud: 27.08.2012, 11:25

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas MarkoK »

Käisin ka eile peale tööd kiikamas mis toimub ning otsustasin putuka ikkagi 15. minutiks otsa siduda.
IMG_0398.JPG
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Veed üleval,rohuks värviline liider ja shumakovi toru.
Manused
IMG_2588.jpgx.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Kala oli täna pirtsakas... aga ikka võttis . Liblikad lendasid , vesi oli hea , tuul oli vale .
Manused
Foto0751.jpg
Foto0749.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Tänasel kalapüük-jämmil pakkus päeva esimesel poolel närvikõdi ja jahutust kahlamiskatsed... Targemad andsid ruttu alla, lollimad ootasid esimeste alajahtumistunnuste ilmnemist :D
kj.jpg
Kui kalapüügist isu täis sai siis läks asi sujuvalt üle jämmimiseks kõikvõimalike relvadega... mulle anti ka korra imeriista katsuda ja tuleb tunnistada, et Andril on õigus: Kellel on kõige pikem see on ka kõige kõvem kalamees!
kk.jpg
Statistiliselt kesisevõitu kalapüük sai igatahes konstruktiivselt kokku võetud: üks mees sai kala, teine mees peaaegu sai kala (olevat veel suur olnud), kolmas mees nägi kala ja neljanda mehe õngega püüti kala! Niiet igati kordaläinud kalapäev! :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nii et üks oleks peaaegu saanud,aga teised jäi päris ilma. Pilti vaadates tundub tegu olevat ellujäämiskursusega.See mitmekäeridvakäepide kuidagi tuttav?
Vasta