Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Birgit kirjutas:Täna sai heakorratöödega kõvasti vaeva nähtud

1. vesi on sisse lastud, parajaks timmitud ja kergelt vahtu löödud
viidikakosk1.JPG
2. publikule on pingid olemas
viidikakosk2.JPG
3. piletite müük loozhikohtadele rõdul algab homme
viidikakosk3.JPG
Läbirääkimised kisakoori ja tantsutüdrukutega on pooleli. ;)
On ikka kena koht see VIIDIKAKOSK . :roll: Piltide peal on näide , missugune ilm tuleb jämmi ajal , :roll: no võib - olla +/- 1 -2 kraadi temperatuuri vahe. :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

tuutu kirjutas:17. märts??? Mitte 17 aprill??? Türi küll, te ei anna üldse aega atra seada. Ma olen ju väljamaal, noh... :evil:
Eks ma proovin siis järgmine kord....
Krt , õhtu läbi mõtlesin , ei suutnudki välja mõelda .... Mõtlesin , et küsin ... No kumba Tallinna äärelinna nüüdsel ajal välismaaks öeldakse ... Viimsit või Helsingit ?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Nüüd hommikul , selge peaga , üritasin teha nimekirja mis peab kaasa saama ... ja teist nimekirja , mida võiks veel kaasa võtta . Nimekirju vaadates jäin mõtlema .... :roll: et see viidikakose jämm peaks kestma vähemalt kaksjapool ööpäeva , siis jõuaks kõik rahulikult ära proovida. :lol:
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tuutu »

AndriPro kirjutas:
tuutu kirjutas:17. märts??? Mitte 17 aprill??? Türi küll, te ei anna üldse aega atra seada. Ma olen ju väljamaal, noh... :evil:
Eks ma proovin siis järgmine kord....
Krt , õhtu läbi mõtlesin , ei suutnudki välja mõelda .... Mõtlesin , et küsin ... No kumba Tallinna äärelinna nüüdsel ajal välismaaks öeldakse ... Viimsit või Helsingit ?

Kahjuks Helsingi...
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Kuhu kanti see 4-da jämmi toimumine plaanitud on? Krt käru küll teipima ei hakka.Värvi alt vahest paistab halli ja traktor on ka,peab piisama.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: 4-nda jämm on praeguse seisuga plaanitud ..... :roll: kuhugi eestimaale igastahes :lol:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Viidikakoselt tagasi. Kõik käis saksa täpsusega vastavalt ajakavale, niiet Andril oli õigus 2 päeva oleks paras pikkus olnud arvestades ritvade ja nööride hulka mis letile oli pandud... palju põnevat jääb veel tulevikku :)

Peale avasõna anti pidulikult ridvad pihku:
vj2.jpg
vj1.jpg
Näidati ette kuidas asi käib
vj3.jpg
Ja läks jämmimiseks. Vahepeal puhati jalga, siis tegevus jätkus.
vj4.jpg
vj5.jpg
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Kimps »

Ma tänaks ka võõrustajaid. Ja sõltumata varajasest lahkumisest, jäi terveks õhtuks kummitama mõte ühest kindlast kahekäelisest...vaja ikka ka endale vist selline kuskilt "soetada". "Nire kaigas" on kenasti voodi kõrval kummutil ja ootab nüüd tuutuinspiratsiooni, kui see olemas, küll panen ka pilte.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Väga tore päev oli, kokku sain vist 11 või 12 erinevat ritva proovida, nööride arvu enam ei mäleta, mõni ritv jäi ajapuudusel proovimata.
Auhinnaritv pani kukalt sügama, õnneks on terve suvi harjumiseks aega. Üks väga kihvt kahekäeline tuli kaasa, kuigi jah, seda saan lähiajal vist vaid kaugemalt imetleda, proovimiseks peab mingid uued trikid välja mõtlema.
Pealik hoiab silma peal...
Pealik hoiab silma peal...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Lahedad inimesed olete. Jõudsin ka lõpuks koju ja kavatsen nüüd 24 h magada . :roll: Kevadväsimus... :oops:
Vasta