Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii , 4-nda aprilli jämm... Juttu tuleb ainult heitmisest (erinevad olud , erinevad ridva-nööri kombinatsioonid , erinevad putukad lipsu otsas ) . Kogu jutt on AINULT kogemusest , netitarkusi võib igaüks ise lugeda . Kogunemine kella 10-11 paiku KARJASILLA :lol: juures , mõne tunni ajame juttu , mõne tunni püüame kala .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Eila üks küsis telefuunis, et mis teed ka, ütlesin rauast telki 8-) , tegelt soojustasin villaga pakkari keret. Kui kõik need karjasillad
karja.jpg
läbi sõita, siis kisub vist 3-4päevaseks jämmiks, seega telgiehitus on õige tegevus :lol: . Lisavihjeid saab vä?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Lisainfo :lol:
Manused
124.JPG
113.JPG
112.JPG
108.JPG
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Täielik jama! Sellist kohta pole olemas ... :evil:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Sepal tundub rauast telk valmis olema ja see koht on,otu,täitsa olemas.Kus see asub - siis see müsteerium peaks kah varsti lahenduse saama.Mind huvitab pigem see,et kas ja kuipalju (mitte huvilisi,vaid reaalselt tulijaid)seekord oleks?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: No mina tuleksin reaalselt . :roll: Mul on seal lähedal , kadakase põllu peal , isegi üks pliidiküttega "telk" olemas . Nii - et võib - olla veel mitmeks päevaks reaalselt .
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Kui kaheks tunniks 300 versta maha kärutama peab siis paneb veits lõuga sügama ... :cry: Kui 258 peab ... siis olen kohal! :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

T.H kirjutas:Sepal tundub rauast telk valmis olema ja see koht on,otu,täitsa olemas.Kus see asub - siis see müsteerium peaks kah varsti lahenduse saama.Mind huvitab pigem see,et kas ja kuipalju (mitte huvilisi,vaid reaalselt tulijaid)seekord oleks?
Mina tuleks kindlasti kui saan mõne sõiduki istmele tagumendi maha panna :oops: :oops:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin , et tekitan jämmi jaoks mingi süsteemi ..... Olekski peaaegu süsteem tulnud , aga siis leidsin veel karpidest paar tutikat nööri ja avastasin , et lõherulli varupoolile oli keegi kerinud mitu nööri üksteise peale.... Ja kõik läks jälle p......e. :lol:
:roll: Võtan jämmile ühe ridva , ühe rulli ja ühe nööri , siis vähemalt tean , mis käes on .
Manused
Foto0755.jpg
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Kindlasti püüdlen sinnapoole, et võimalikult palju ja ainult ilusaid rulle kappi koguda! Mitte,et väga vaja oleks aga tekitab siukse hea sooja tunde: mul on! Ja pole vaja ennast käima tõmmata: näe vurle laiab ja norib! Ei nori! Kindlasti on Andril neid kõiki vaja,ei kahtlegi selles. Mulle lihtsalt meeldivad ilusad rullid. Vaatan neid ja nühin ennast nende vastu. Teinekord teen hullu häält ka. Noja tegelt on ilge kepp erinevaid nööre kogu aeg maha-peale kerida ... :lol:
Vasta