Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No tegelikult on nii , et kahel hooajal on mul õnnestunud käigus hoida 11 ritva . Kui igale ridvale oma rull , siis järelikult praeguse kogemuse järgi oleks 11 rulli lagi . Ülejäänud on juba mängimiseks , mitte reaalselt vajalikud . Samas eks see mängimine on ka põnev ... Aeg-ajalt midagi muuta ja otsida ja proovida . Häda on ainult selles , et peab hakkama peale kirjutama , muidu ei seisa meeles kus mis on.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

maapoisid siin liigutavad rulle kühvliga, ime ka et selline "segadus" rullidega ja nööridega :) Ja ritvade liigutamiseks seisab õue peal spetsjomm traktor ...
Nelja rulli ja vii nööriga on ikka lihtne elu...saad isegi kõik jämmile kaasa vedada, ilma et peaks kaks korda autoga edasitagasi käima... Pikemalt järgi mõeldes eelistaks ikka seda kaks korda autoga käimise varianti :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mul siin veel üks pilt , mis ühtpidi annab meeldiva võimaluse foorumis laiamiseks , teistpidi .... on andnud mulle kogemuse ridva otstarvetest , toimetest , sobitamisest , kalal käimisest ja millest kõigest veel kuni sinnamaani , et sain ka mõningase ridvategemise kogemuse . Ja jämmi eel ongi küsimus ... kas on seda rahvast , kes on huvitatud , et ma seda kogemust jagan .... või ei . Kui huvi on nullilähedane , siis ega ma ei pea seda tegema . Vabalt võin käia kalal ja nautida seda kõike üksi , ei ole probleemi.
Manused
Teadsin  koguaeg  , et  mulle  jääb  neid  suveks  21 tükki , vaiba  peale  ritta  laotuna  tuli  välja  , et  22.
Teadsin koguaeg , et mulle jääb neid suveks 21 tükki , vaiba peale ritta laotuna tuli välja , et 22.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ära harjuta lappi panemist, tokid käivad puu najal, muidu sõidetakse üle
jmm.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Mul siin veel üks pilt , mis ühtpidi annab meeldiva võimaluse foorumis laiamiseks , teistpidi .... on andnud mulle kogemuse ridva otstarvetest , toimetest , sobitamisest , kalal käimisest ja millest kõigest veel kuni sinnamaani , et sain ka mõningase ridvategemise kogemuse . Ja jämmi eel ongi küsimus ... kas on seda rahvast , kes on huvitatud , et ma seda kogemust jagan .... või ei . Kui huvi on nullilähedane , siis ega ma ei pea seda tegema . Vabalt võin käia kalal ja nautida seda kõike üksi , ei ole probleemi.
Kui ritv on üle siis müü mulle.
Mina vajan õpetust ja abi iga nurga all.
Viimati muutis vii, 24.03.2015, 19:54, muudetud 2 korda kokku.
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Jajah, mulle ka ritva 8-) ! Aga ma tahan niisama :shock: , mul raha pole :lol: !
Niitore sepa leidis ka puu ülesse ...
hugolt
Postitusi: 9
Liitunud: 21.10.2012, 09:59

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas hugolt »

Koht päris õige!Ainult selles kohas üks ohtlik pakter levib!Ilmselt nii T.H kui ka AndriPro ja mõni tegelane veel sellest põhjustatud haigust põevad!:)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Kuidagi ei õnnestu saada ennast lihavõttejämmi ajaks priiks :(
Aga teistele, kel võimalust, minge kindlasti jämmima, seal on alati palju tarkust võimalik juurde saada.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Mul siin veel üks pilt , mis ühtpidi annab meeldiva võimaluse foorumis laiamiseks , teistpidi .... on andnud mulle kogemuse ridva otstarvetest , toimetest , sobitamisest , kalal käimisest ja millest kõigest veel kuni sinnamaani , et sain ka mõningase ridvategemise kogemuse . Ja jämmi eel ongi küsimus ... kas on seda rahvast , kes on huvitatud , et ma seda kogemust jagan .... või ei . Kui huvi on nullilähedane , siis ega ma ei pea seda tegema . Vabalt võin käia kalal ja nautida seda kõike üksi , ei ole probleemi.
Paistab, et sepaonu teab kus see jämm toimub. Mina vähe reisinud neid kalakohti ei tea. Google annab terve rodu kohti kus see sild võib asuda ja kui tuleb kohale mõned mehed ja mitte ühtki uut siis arvataks, et huvi puudub. Näiteks mina ootan täpsemat infot kus see kokkutulek toimub. :oops: :oops: Minu kuulmine ei lase telefonitsi infot küsida. Seda võite jälle tõlgendada huvi puudusena. Seletage minule puupeale kus see üritus toimub siis saan oma autojuhile info üle anda siis ta saab otsustada kas ta läheb sõbra sünnale või sõidutab mind KARJASILLA-le
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sepp , nende ritvade eripära on see , et neid pannakse käest kas lapiti (maha , lauale , riiulile ) või siis rippuma . MITTE KUNAGI ei toetata neid millegi najale. (eriti pikemaks ajaks )
Vii , järgmise nädala alguses saab teada kus see koht on , nii -et kannatust veidike .
Birgit , jämmile mittetulejatele võidakse rakendada mõningasi "meetmeid" :)
Vasta