Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Jep , see M on hea putuk . Külmad ja kõrged veed , taevas vihmapilved , abiks on üksik päikesekiir pilvede vahelt . E.Honkavuori sidus selle 51 aastat tagasi . Siin üks M http://perhorasia.fi/Fly/Fly.thtml?flyID=14876 .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Olge ikka ettevaatlikud , see lassospey on ikka lasso ja see käib ju ümber kaela ja pärast puterdate kaks stiili kokku, lassonymphspey võib eluohtlik olla , täna jälle see vastik laupäev, kui kõik magalate logardid tahavad kätte saada seda müstilist ja haruldast kala nimega särg ja muude nirede ääres kah kolavad, jätan vahele selle päeva.
Vaatasin hommikukohvi kõrvale, et ühed täitsa viisakad soomlased
http://areena.yle.fi/tv/2588214
jalutanud osaliselt minu püügimaal, õnneks ühe järve ääres nullisid ja sealt edasi ei läinud, seal veel kolm järve riburada, kõik minu omad :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Vurlede rünnakule vaatamata ma täna õhtupoole vist ikka lähen käin ühe tiiru ... :roll: hiir jäi eile ujutamata , praegu peaks hiir olema "kuum söögipoolis " kalale . ;)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Tänane saak - kaks võrku :evil:
Manused
IMG_2622.jpgk.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Õhtune paaritunnine jalutuskäik... Läksin , näitas auto +8 , tulin +1 , taevas mõni pilveräbal , tuul kusagilt põhja -kirde suunalt , vesi hea . :roll: Vaatasin seda jõge jupp aega ... no mida sinna lipsu otsa siduda ? Siis tuli meelde , et sepa koerale sai ju roosa perse seotud ja oranžid sarved pandud . Sobis , nii suurematele kui väiksematele . Ja isegi üks hilja peale jäänud landimees oli sunnitud tunnistama , et kadedaks teeb :lol:
Manused
Sepakoeraõgija .
Sepakoeraõgija .
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Andri ilusate kalade piltide seeriat ei hakka siin silkudega ära rikkuma aga T.H pildile lisaks paneks midagi õpetlikku küll... ülearused tamiilijupid ikka taskusse või üliväikesteks algosadeks! ;)
tamiil.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

T.H kirjutas:Tänane saak - kaks võrku :evil:

On saladus millise jõe äärest need võrgud leidsid?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Saladus otseselt pole,aga samas pole ka eriti vahet,et kus siis seekord. Olen neid võrke ja põhjakaid leidnud pea kõigis jõgedes,kus neid olla ei tohiks.Need olid õnneks selliste meeste poolt pandud,kes asjast muhvigi ei jaga.Võrgupüük on ka omaette kunst ja õnneks iga tont sellest suurt ei jaga.Selliste võrkude põhiline kahju seisneb selles,mis on ZiiNi pildil näha,kala nad väga ei püüa,aga lindudele on nad ohtlikud küll.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Pärastlõunane jalutuskäik kujunes põnevaks, kõigepealt tunnike mässamist pisikeste nubludega ja lõpetuseks üks täitsa kala nägu tegelane.
Kevadine rohekollane putukas oli seekord abiks.
Manused
image.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Matsi kiusatakse jätkuvalt ....aaa kala on ilus :)
Vasta