Putukad 2012 hooajaks

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Jarlo küsis minu käest küsimuse, vastaksin , et siit sordiks midagi . Ja enne kalaleminekut uuriks natuke olukorda ja seoks kindlasti veel mingi 5-10 tükki juurde. :D
No käisin täna kahekäelist harjutamas, niimoodi sügeles, et lausa vihmaga pidin end välja ajama. Igaks juhuks valisin lähedal asuva kaardijõe ja solberdasin mõni tund suudme kandis. Eks ta üks tsirkus ole, kui midagi otsa siduda ei mõista ja leotad seda vähest mis on. Nii et Andri, nende sinu kohvritega ei oskaks midagi peale hakata, pea ju veel ei võta seda asja nii nagu vaja :? .
Aga selle suure kaikaga oli selle poolest hea püüda, et võrdlemisi kerge liigutusega saad isegi kitsastes oludes püüda (seljatagune võsas) jalgupidi vees, kuna tõstab lihtsalt veest putuka välja ja ei ole vaja palju vehkida. Järgmisel nädalavahetusel katsun P.... äärde jõuda, loodan et ilm natuke armulisem on ja jätkan seda tsirkust......
Panen ka varsti pildi nendest, mida täna solgutasin!
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

Täna käisid siis need ridvaharjutustega vees... Andri, siin tunned vist ka enda käekirja paaril putukal ära :)

Pilt
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jaaa......jaaaa....... Või nii sügeles , et pidid ennast VIHMASE ilmaga välja ajama. Mul tagasihoidlik küsimus , eks teisi huvitaks ka , missugune sinu poolt leotatud putukas on VIHMASE ilma putukas? :roll: Räägi , räägi nüüd rahvale , mida sa mõtled , kui putukat valid? :lol: :lol: :lol: Ja ausalt. :D

Mulle isiklikult jättis sinu pildil "kõige tugevama mulje " putuk , mis meil toimib peale ühepäevikut , soojal ja selgel suveõhtul , selges käredas vees , peale päikeseloojangut , lühikest aega. ;)
Kaido
Postitusi: 18
Liitunud: 24.05.2012, 14:25

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas Kaido »

Osutus töötavaks selges vees.Tulemus ujub edasi...
Andri,kas olen õigel teel?
Manused
2012-08-27 13.42.51.jpg
2012-08-27 13.42.51.jpg (210.13 KiB) Vaadatud 10111 korda
Ostan Eestiga seotud II maailmasõja aegseid vanu fotosid.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Siin siis , ma ei tea mitmekümnendat korda vihmase ilma putukas . Vesi võib olla selgem , sogasem , külmem , soojem . Kõige lollikindlam , rakettiteadus las tuleb hiljem.........
Manused
P9020694.JPG
P9020694.JPG (173.63 KiB) Vaadatud 10095 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Rakettiteaduse pool näeb välja umbes niisugune.....
Manused
P9020682.JPG
P9020682.JPG (183.71 KiB) Vaadatud 10095 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Ja täna sai seotud üks selleks puhuks , kui juhtub , et päike paistab päev läbi .
Manused
P9020691.JPG
P9020691.JPG (252.54 KiB) Vaadatud 10095 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Kaido .

Kui toimis , järelikult õigel teel . Aga selge vesi võib olla ka külmem -soojem , ilm selge veega päiksepaisteline , sompus , vihmane...... Nii , et jõudu tööle!
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Jaaa......jaaaa....... Või nii sügeles , et pidid ennast VIHMASE ilmaga välja ajama. Mul tagasihoidlik küsimus , eks teisi huvitaks ka , missugune sinu poolt leotatud putukas on VIHMASE ilma putukas? :roll: Räägi , räägi nüüd rahvale , mida sa mõtled , kui putukat valid? :lol: :lol: :lol: Ja ausalt. :D

Mulle isiklikult jättis sinu pildil "kõige tugevama mulje " putuk , mis meil toimib peale ühepäevikut , soojal ja selgel suveõhtul , selges käredas vees , peale päikeseloojangut , lühikest aega. ;)
Ah, et räägi rahvale.... ma olen harjunud rahvale rääkima sellel teemal, milles mind üheks parimaks eestis peetakse ja aastas mitusada inimest koolitustel kuulamas käivad.... lõheputukad see teema teps mitte pole. Rahvas tahaks hoopis kuulda, et sina räägid sellest, et kuidas putukat valida ja kindlasti on selle foorumi näol selles osas hea algus tehtud, kuigi valikut tingivad asjaolud kipuvad ikka enamjaolt vaka alla jääma. Ja kuna hetkel on elus prioriteedid olude sunnil mujal ja vaba aega nagu peaaegu polegi, siis ei jätku aega selle huvitava teemaga põhjalikumalt algust teha, kuigi väga tahaks. Seda piskut vaba aega kasutan lihtsalt loodusesse saamiseks ja vajadusel leotan kasvõi peni saba :) Kuna mul ongi hetkel ca 10 klassikalisele lõhe putukale sarnanevat olevust, siis sealt 5 suvalist otsa paningi. Olen ka veendunud, et mingi aja pärast teen endale selle teema teatud ulatuses selgeks ... lihtsalt hetkel pole see aeg.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Noh , ütleme , et vabandasid välja end . :D Aga , et see viimane kord oleks :D

Putukaga püüdmisel et nüüd keegi oleks parem või halvem? :roll: Jõed ja olud on ju niivõrd erinevad , igal kalamehel omad kogemused , eelistused jne, jne.... Ja kõige lõpuks veel see meeldimine. Mõni on põhimõtteline pinnakaga püüdja . Neid kõik võimalike nüansse oleks kindlasti hulgi veel .Foorum oleks vast kohaks kus neid kogemusi ja elamusi vahetada. Kes nüüd parem , või kes nüüd halvem selle üle ei tasuks nagu pead murda. Jämm ju sama ideega , tuleme kokku ja vahetame kogemusi . Kellel neid rohkem , kellel neid vähem......Kui kalal käia , küll neid kogemusi tuleb.... ja kindlasti on rahvast kellega neid kogemusi saab jagada.
Vasta