Jämmime või ?

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

otu kirjutas:Üks päev on hea, kaks päeva on veel parem! Lõkke ääres röstitud viidikat krõbistada võtab lõua värisema ... Toetan ööbimist. Sepal muidugi peale põdras möllamist viidikad nõrk väljakutse. :lol:
ööbimisega variant poleks üldse paha. Sepp nagunii põdras hoopis mingit rauda taob või müüb, kalapüügist loodetavasti ainult unistab :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Käsk tuli Tartust : Tuleb moodustada viidikapüüdmisejämmi organiseerimise komitee. Juhataja koht on hõivatud , see on T.H oma . Nüüd on vaja 1.asetäitjat , 2. asetäitjat...... 10. asetäitjat. Ja kui lähiajal keegi paremat kohta ei paku , siis püütakse Ahjal.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Ole nüüd,mina olen idee autor,sellel redelipulgal hea küll.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Korralduskomitee esimees = idee autor . :roll: Või miks peaks keegi teine sinu ideed teostama ? Ja muidugi peaks korralduskomitee esimees kõikidele jämmis osalejatele siduma viidikapüüdmisputukad :lol: :lol: :lol:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Korralduskomitee esimees = idee autor . :roll: Või miks peaks keegi teine sinu ideed teostama ? Ja muidugi peaks korralduskomitee esimees kõikidele jämmis osalejatele siduma viidikapüüdmisputukad :lol: :lol: :lol:
Minul ju meeles veel viimane kahe päevane jämm. Mõtlesin, et mittmeks päevaks ei tule aga kui putukat saab TH käest siis võiks tulla küll. Kuna Sepaonu lubatud konteineri täis putukaid ju tulemata ja konteineri roostetab nurgas siis TH mõned putikud võtaks vastu küll. :lol: :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Iga asi omal ajal või natuke hiljem 8-) vii, mul afälsini värvi suuremat tõugu auto, sinna mahuvad kõik mu putukakarbid, võid sealt sobrada ja võtta mis hing ihaldab, kõrvalt võib ässitada kah. Oli kogu wärgens eelmisel jämmil ka kaasas.Aeg muutub koguaeg , loodus muutub, hea kui jõuad õiged sitikad karpi laduda enne püüki, läheb meelest, siis pillud neid, mis kuu tagasi toimisid.
Õngitsesin põdras mökis purde pealt korralikke ahvenapätse, vahele viskas säinast,turba, pärulit, särge, kiiska, latikat ja l o o m u l i k u l t sellist kala, et kui neid kaarega tagasi viskasin siis karjusin, et jämmil näeme, kohalikus murdes salakka :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas kiilas »

T.H kirjutas:Kiilas, sa oled ikka väga palavaid üritusi maha maganud.
Mis teha, pole aega old, hakkasin ka maaomanikuks, sai vanast jämmi kohast Koiva ääres ca 15km kaugusele väike pesa soetatud. Kui seal käies mõni õhtu kurk kuivale jääb võib juhtuda, et satun isegi tuttava koha peale Koiva ääres.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Tooks teema siia üle… ja kui loosimine ikka sobib siis otsuse, milline püügivahend on viidikajämmiks sobilik, teeb Korralduskomitee esimees. Kui esimees ütleb, et höövli, soolika või Ziini, Kimpsi kahekäelisega saab püüda, jääb üle vaid tänada suurepärast loosiõnne :D , masside nõudmisel peab olema valmis püügivahendi, -tehnika presentatsiooniks.
Kui Kimps või Ziin oma 4,-jalased nireorgid letti laovad, vat siis võivad minul paanikahood tekkida :roll:

Mõtleks mingi punktitabeli välja, näiteks …
Viidikas +1 punkt
Säinas, turb ja muu mudru -5 punkti
Harjus, forell -10 punkti
Tragitud viidikas -10 punkti

Liivima viidikakunni tiitli saab suurima positiivse skooriga püüdja
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Siis tuleb viidikapiitsad koju jätta ja poest mingisugused kaikad loosi jaoks osta ... neljajalastest ei tasu rääkidagi .Need kes niisuguste ritvadega hakkama ei saa lõhuvad need lihtsalt ära.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Kindel, et kuu aega veel vaja oodata?
Kuu aja pärast on siin sihksed reeglid ja tingimused kogunenud, et keegi enam läbi ei hammusta neid :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta