PUTUKAD 2015

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Madis »

Pean ausalt tunnistama, et ei loe foorumis kõiki postitusi läbi, isegi kui loeks kõik ilmselt meelde küll ei jääks. Tänud TH, et selle viite Jarlo postitusele tõid, kui konkse tellima hakkan võtan siis nr konkse nr 16 ja 18, plaan oli muidu 12-14.

Birgit, hea soovitus aga enne õigeid materjale vaja. Viitsimist mul on, olem selle artikli juba 3 korda läbi lugenud ;)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

Madis, paabu sulge Sul ju on? ja kuiva konksu ka? Häklisulge ja valget tuusti olen ka näinud, mis veel puudu on?
Ma paneks ehk sidumispingi taburetile pehmenduse peale :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Toorikud.
Manused
IMG_2641.jpgn.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Madis »

Birgit kirjutas:Madis, paabu sulge Sul ju on? ja kuiva konksu ka? Häklisulge ja valget tuusti olen ka näinud, mis veel puudu on?
Ma paneks ehk sidumispingi taburetile pehmenduse peale :)
Paabu sulg, häkkel ja must niit on asjad mis olemas on, kui selles artiklis täpselt retsepti taga ajada. Polylõng, konks, polydubbing, ämblik puudu :(
Mingi "polydubbing" on mul olemas, aga vette pannes ja sõrme vahel natuke õhumulle välja keerutades ja upub nagu kivi. Õige asi peaks vist nagu veest kergem olema ja pinda tulema?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Mul oleks ka ämbliku vaja,saaks õige klinku siduda,muu mant enam-vähem olemas.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

mh, narrid, panen teile ühe narri pildi
http://www.flyfisher.ee/viewtopic.php?f ... 3002#p3002
jämmidel tuleb käia, seal näidatakse, kuda õigeid klinkusi seotakse
kui pilti veel natuke ctrl+ga suurendada, siis näete ka ülemise klinku tarvo salajast tehnikat :lol: kuda kere tehtud.
Artiklite kümnekordne lugemine ei aita, polytiib ilusti poolviltu kahanevalt ära lõigata, kinnitada, dubbinguga mitte liialdada, hackel parassuur ja parasjagu, esimesed 30tk seotuid pannakse sellesse karpi, kuhu peale kirjutatud - mul pole neid vaja, sitad :lol: , aegajalt ikka sidumise ajal mõni kodus ära ujutada, jõe ääres päris testimine ja ujuvad parasjagu ja püüavad ka.
Kas sai piisavalt ülbe ja tark jutt ? :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Karbis klinkude kõrval peab sihuke "valves" olema kogu aeg .
Manused
Foto0001.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

maakas teeb paaripäevase tuuri iidus, väike eelluure, kui miskit läigatab, siis ülejärgmine vahe süvenen
ii.jpg
kaks alumist meelega väiksed räimed seotud, teinekord tahab kribusööta, vahest koleda tuulega lihtsam jne, igas suuruses võib olla, ühe tegin nihkse kah, et vist piiripeal saan visatud :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Ega see ei loe, et teises karbis kaks rida tage, värsked tuleb siduda
tag.jpg
kõige suurem #6 kama175 peal.
Ma sellist ziiniviga ei tee, et kevadel lähen haugile ja üks tag taskupõhjas. :D
Erilist edu kudekala putukaga püügil eelmine aasta polnud, a püüan see aasta ikka uuesti.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Õige lähenemine.Mõned jäävad põõsastesse,osad pudenevad näppudevahelt vette jne.Miskit peaks kala püüdmiseks kah jääma. ;)
Vasta