Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Mõtlesin hommikul , et lähen kalale .... Aga ei suutnud ritva välja valida , jäi minemata , ronin garaaži alla autot remontima. :oops: Õhtul proovin uuesti valida.
Manused
Dickerson  6611,  nöör püüton  longbelli<br />Flea  , nöör  cortland  sylk DT<br />Scott F  , nöör  rio gold
Dickerson 6611, nöör püüton longbelli
Flea , nöör cortland sylk DT
Scott F , nöör rio gold
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas::roll: Mõtlesin hommikul , et lähen kalale .... Aga ei suutnud ritva välja valida , jäi minemata , ronin garaaži alla autot remontima. :oops: Õhtul proovin uuesti valida.
Lähed selle keskmise nuudliga
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Kõik nad on nuudlid , kõigil #4 nöör peal . :roll: See keskmine on kõiksevedelam nuudel , scott on niisugune vurlede eputamisekaigas , dickerson on kalameestele mõeldud 8-)
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Milles kyssa. Oled ju kalamees ja need teised võid laiali jagada. Mina olen linnavurle ja eks ka eputis. :D ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Paide vurled on veel sihukesed unistajad :lol:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Paide vurled on veel sihukesed unistajad :lol:
Ehhh, eks siis jääb tehing pooleli aga midagi jätsid vist ütlemata, vähemalt mulle tundub nii
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Eilane uduvihm on tõstnud veetaset tublisti , lisaks kanuutajad ja grillijad ja muidu lällajad . Turvapüük lükkus edasi mõned päevad :(
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

vii kirjutas:
AndriPro kirjutas:Paide vurled on veel sihukesed unistajad :lol:
Ehhh, eks siis jääb tehing pooleli aga midagi jätsid vist ütlemata, vähemalt mulle tundub nii
Mis tehingust sa siin jutustad ? Loe " ostan , müün , vahetan " ja on selge kuidas tehing toimub. Saadad mulle konteineritäie condex-i rulle , siis vaatan mis ridva ja mitu ma jagan.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Tuli meelde ükskord ziini mainitud sõnakolks, et kui auto esiklaasilt putukapleki leiad, siis paras aeg kuivaga püüdma hakata, mille peale paneks mu äfelsinivärvi(oli reisi alguses) tagaukse pildi
putuk.jpg
Meretaguse maa reis oli kevadiselt ilus, päikest ja tuult, kõik nired issanda loodud kalakesi täis, merest ei saanud midagi, mida ka üks kusihiidlane telefonis ka ennustas, et millegipärast kevadel rannikule ei jää aga lolli ja järjekindlana kavatsen järgmine vahe ikka korra veelkord proovida, meres jalutada on tore. Vesi oli sogane nii meretaga, kui ühes läänerannikulahes, mida tagasiteel proovisin.
See paat valhallasse ei saa, sinna saab ainult läbi tule
paat.jpg
Enne kodu korra pidurdasin ja kiskusin kolm vimba ja vaatasin paar käredat üle, vesi soga, ühtegi viidika kargamist polnud, selline tunne tuli peale, et õhtuseid turbaplumpse pole mõtet ootama jääda, kuigi aeg mu meelest juba sealmaal.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

kulutatud tund kopratammi lammutusse pole mitte raisatud aeg vaid investeering! Intressid on magusad :D
received_939060099468435.jpeg
received_939060129468432.jpeg
received_939035709470874.jpeg
Vasta