Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Sillast üleval , ronisin vette ja tulin rohuäärt mööda tasakesi allapoole. Putukaid käis lipsu otsas mitu , pildil on oliiv-must nümf ,väikese sabaga. Turb tuli caddisega ja harjus musta nümfiga.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Käisin täna uuel turva lõigul. Kohtusin päris mitme tegelasega, sokk, kobras, särg, turb..... Turb võttis õhtul 9 paiku Black Gnati ja pani minu ette heintesse minekut. Zulu oli käes kui spagett ja küll keerutas seal. Nägin ka tegelase ära, ca 1 kg turb... niimodi keerutas end heintesse, et kuidagi kätte ei saanud. Vesi sügav ja kahlakatest ka abi polnud. Lõpuks tõin võsast toika, aga sellega sorkides lõpuks ikka 0,2 tipeti katki tõmbas. Aga kala on seal lõigul kenasti, eks kiusan neid ka edaspidi :)
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ahti28 »

Mõtlesin,et paneks mõned säinad suitsema,vesi oli selge,kalad olid paksud ja neid oli palju.Ja mitte ühtegi võttu!!!Ilmselt oli asi selles,et ma pisut ebausklikuna kunagi kilekotti kaasa ei võta,aga seekord salaja ühe ikka vestitaskusse pistsin :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Eile tiirutas kureparv pikka aega mul õue kohal . Sätivad juba minekule ..... Paras aeg teha esimene reis põhja -eestisse , "maad kuulama ". Jõeforellile on putukas ainult mängimiseks , togivad ainult , ei mingit tõsist võtmist . Koiliblika aeg ja royal coachman`i aeg........ siin on neil paari nädala pärast juba esimestel forellidel küljed kirevad......
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Andri, ei lähe nad veel kuhugi, kui siis ainult peenikest peere tooma, võime juba õnne soovida. :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Või , et peenikest peret..... No mingi teoreetiline võimalus on ..... kui need kured lapselapsi kah tuua oskavad....

Aga homme tuleb põhja-eestis ikkagi ära käia , "maad kuulamas"...
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tuutu »

Ära ole nii kindel. Kord aastas pidi ka luuavarrest pauk tulema. Ma neid mõõte siin mäletan...
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Homsest hakkavad tulema jah ..... pealelõunasel ajal ....... koolist... :lol:
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Siis kui osad olid eile põhjas vihma nautimas, tegin mina ekskursiooni päikeselisse lõunasse. Sain ka Eesti harjuse konto avatud, väikesed, kuni 30cm aga eilse pildi järgi on harjust lõunas omajagu. Mis tegi kõige õnnelikumaks, kalale sobis omatehtud caddis, kurb meel aga sellest, et turb jäi püüdmata.
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tarvo »

Käisin ka tervist testimas. Üle pika aja oli tore jälle kahekäeline paindesse saada.
Manused
SDC10075__.JPG
SDC10075__.JPG (271.56 KiB) Vaadatud 9414 korda
Vasta