Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Luksus peab olema , mingit mudas või telgis magamist ei salli . Vigalas on mul soe voodi olemas ja hommikukohv laua taga , mitte kusagil võpsikus. Ja ilmastikuolud peaks korraldaja ikka vanajumalaga läbi rääkima , saaks võib-olla päikest võtta ja viidikat püüda . Viidika kõrvalt võiks turvale putuka suhu pista , saaks näha kuidas viidikapiits oooks sikutatakse . Ühesõnaga mõnusat jämmi tahan , mitte mingit extreemi .
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Kui extreemi ei taha siis jääb vist oooo ritv ära ja turvad viidikapiitsaga püüdmata :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: No on vurled , nomaeitea , ritv oooks sikutada on luksus , super luksus , mitte extreem.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Selge selge :D (Kelle jaoks on klaas pool tühi, kelle jaoks on pool täis) :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

allu0 kirjutas:Selge selge :D (Kelle jaoks on klaas pool tühi, kelle jaoks on pool täis) :D
:roll: Minu kogemuste järgi on asi konkreetsem.... Kellel on klaas pooltühi , see on juba pooltäis.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Kui vigala-keila kant jääks sõelale, siis vanavigala sillaümbrust ma pean ebasobivaks kohaks, seal olime korra, microkäre, vale koht. Kui keegi meelde tuletab enne jämmi, ma võin korra läbi sõita kasari vana silla ümbruse ja meiereialuse ja vaadata, et mis seal toimub.See muidu valge kala kuningriik, veeseisust(kõrge veega ebasobiv) ja silost oleneb, et kui huvitav parasjagu. Alternatiiv oleks veel vängla paisust alla ja rumba rist üheskoos. Lõunapoole sõit sobib mulle, pole vaja mõelda, et mis seal on, on mis on 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Vigala kant jääb sõelale , Velise , Teenuse , misiganes nire sealkandis. Vaja on leida laagriplats ja karjatada laagriplatsi juurde võimalikult palju ja suuri viidikaid. Kuupäevadest sobiks nähtavasti mai lõpp kõige paremini (30-31). Korralduskomitee esimehega konsulteeritud , ise ta viibib tsivilisatsioonist eemal pühapäeva õhtuni või esmaspäeva hommikuni. Tegutsege sealtkandi rahvas.
NXE
Postitusi: 5
Liitunud: 24.11.2014, 18:50

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas NXE »

Nädala sees mõned päevad Kasaril just ringi uitasin, maanteesillast ülesvoolu. Viidikaparved liikvel ja ka suuremat kala mängimas näha. Mõned pildid ka.
Kasari3.jpg
Kasari1.jpg
Kasari2.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ma selle sillast ülesvoolu lõigul mingit superpriva rattad vette jämmiplatsi ei tea, paari teeotsa tean, a seal autode mahtumise arv piiratud, oleneb kuidas pinnas on, et kuhu saab sõita, kuhu mitte, pealegi peab arvestama, et vahes teisi kalamehi ka liikvel aga püügimaad on seal küll pikalt, valget kala alati seal, kohapeal võib vaadata, et kuhu autod, kuhu persetamiskoht, kogu jandi käigus jõuab vast mõne sammu kõndida kah. Ma võin vängla paisu peale priva platsi orgunnida, tegevuse lõpetanud turismitalu peretütreke mul sõber, a seal pole nii hea püügimaa mu meelest, no viidika ja muu valge kala puudust pole seal ka, paisualune 100m vahele jätta, siis kõnni või merre allavoolu, eriti laisad võivad paisu peal ka püüda. Kokkuvõttes on seal vahemaad sellised, et võib ka kohta vahetada.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Piltide järgi otsustades tuleb viidikajämmiks kahekäelised valmis seada :lol:
Vasta