Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Eile oli hommikust saati niisugune vihmaootel ilm . Muru lasi ära niita , jõe äärde jõudes hakkas sadama . Nõidusin paar turvanolki kuidagi konksu otsa ja see oli ka kõik. Siis helistas ziin ja ma kalapüügi asemel tegin hea meelega talle väikese ekskursiooni.
Manused
Foto0003.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Öösel Andri vedas mind kuskile metsa ja ütles, et "kui kala tahad saada siis passi siin kuni valgeks läheb" ma seda muidugi lootnud, et ka maa valgeks läheb aga pilt oli võrratu:
st.jpg
Ennelõunal üks depresiivne turvakütt helistas ja andsin missiooni tänaseks... Sepaonu kas see sobib? :lol:
tt.jpg
igatahes suured tänud giididele ja kui käsi jälle vibutamisliigutust suudab teha siis tulen uuesti! ;)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Nädalavahetus oli vahva ja tegus.Ilm pakkus ka nii ekstreemsust kui ilusat suvist päeva.Eriti tore,et ZiiN`il käis täna konksuotsas "Ahja viisik".Seega täiskohaga klubi liige ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

7km lõigus olid olid kaks korralikku pätsi stressis, isegi aktiiivsuskontrolli saiaujutuse peale vangutasid ainult pead, mitmeid kordi käisin neile pakkumas aga ju mokad veel valutasid, allavoolu ikka miskit oli
tg.jpg
enne kaheksat leidsin oma pätsi ühest põõsast, hoidsin mõnuga, kaamera käis, rehkendasin kaalu, metsaservapäike paistis ilusti silma...ja klipp lõppes ebatsensuurse röögatusega, siiski jäin rahule käiguga.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Väike järelnoppimine peale sepaonut ;)
Manused
IMG_2682.jpgm.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Loomulikult hea järelnoppida, mina ju sinu kalu ei konksutanud :lol:
Täna normaalseid pätse tuli siitkandist, kuigi sombakas ja seenevihmane ilm oli ja töö pärast suht hilja sain liikuma.
wollyd toimisid
m261.jpg
ja luud
m26.jpg
pean tunnistama, et luuda suhtusin väga skeptiliselt, enam mitte
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Mul pole peopesaturba kodukülast võtta, pean ahvenatega läbi ajama aga nad on tigedaks ja üliaktiivseks muutunud, lausa karjaga pidasid putukale jahti.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Tee ekskursioon mulle üks õhtu, ei jõua iga õhtu turbosi püüdmas käia, siin üleval ahven olematus koguses.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

sepaonu kirjutas:Tee ekskursioon mulle üks õhtu, ei jõua iga õhtu turbosi püüdmas käia, siin üleval ahven olematus koguses.
ikka saan teha, siinkandis triibusid jagub aga natukene kribalad on :) harva õnnestub mõni suurem ära petta. Praegu hea aeg ka, õhtul peesitava pinnas või istuvad madalas käredas.
Pole nüüd kontrollimas käinud aga enam-vähem praegusel ajal nädala-paari jagu on nad aktiivsed Viidikakose käredas.
Mart
Postitusi: 19
Liitunud: 01.02.2014, 13:09

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mart »

Sai täna käidud kohalikke turbasid proovimas. Ühe võtu sain, aga otsa ei tahtnud jääda.
Lõpuks ei tahtnud päris ilma ka jääda, siis otsustasin viidikaid kiusata.
Ei ole just pildikala mõõtu. Natuke käepidemest pikem. :)
Manused
DSC_0005.jpg
Vasta