Kalalkäigud.

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

tarvo kirjutas:Käisin ka tervist testimas. Üle pika aja oli tore jälle kahekäeline paindesse saada.
No kui viimane ridva paindesse saamine jäi Norrasse, siis võis tõesti hea tunne olla.... millega sa selle ära petsid?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas tarvo »

Tõepoolest - isegi Komagi ääres aretatud ülipikk liider + lips olid veel rullil. Kala võttis kaheharalist Dunkeld'i. Lisaks sellele kala himustas seda putukat veel ka mõni täpiline.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane päev möödus ühe väga ilusa jõe ääres.Tulemuseks mõned togimised , st. null.Õnneks oli ka teisel kaldal nullitajaid. Sellegipoolest nii kena elamus , et mine või hommepäev tagasi..... nullitama. Rahupiip sai tõmmatud enne kojusõitu lainete loksumist kuulates.....
Manused
Foto0075.jpg
Foto0075.jpg (143.84 KiB) Vaadatud 10045 korda
Foto0077.jpg
Foto0077.jpg (124.31 KiB) Vaadatud 10045 korda
Foto0081.jpg
Foto0081.jpg (75.53 KiB) Vaadatud 10045 korda
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas grilse »

Jõudu!
Sai eile vaatamata rahele, vihmale & äikesele selle väga ilusa jõe ääres esimest korda ära käidud ja isegi kala sai ära katsuda. Oli sihuke väheldane meriforell ja sai oma C&R-i. Seal kohas, kus keskmine pilt tehtud on, näkkis korra kah keski, aga sort ja mõõt teadmata.

kivid kotti
Jaan
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Eelmine kord , mõni päev tagasi tegin sinna jõele ühe " kähkuka" , siis sain sealt keskmise pildi kohalt ühe väikese jõeka ja paarsada meetrit ülesvoolu mõõdulise merika .Jäid nad minust sinna edasi ujuma. Seekord hoidsin lipsu otsas vähe suuremat konksu , väiksed ikka togisid , aga suuremat ei trehvanud.....
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Ma ka täna seal keskmise pildi juurest natukene allavoolu käisin ja ka ülesvoolu kuni esimese korralikuma poolini. Kindlat kontakti kalaga ei tunnetanud. Proovisin mõningaid enda seotud putukaid, paar tükki tuli kohe karpi tagasi tõsta, kuna ei hoidnud end vees hästi. Kas esimene pilt tehtud samal jõel?

Andri, mis suurusega koksud sul seal otsas olid?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Esimene pilt on ikka samalt jõelt . Konksud TMC 7999 1 ;1/0 .
madis0566
Postitusi: 58
Liitunud: 27.04.2012, 13:17

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas madis0566 »

Sai laupäeval külastatud Järvamaa jõekest, ja ilmselt oli see ka sellel aastal viimane jõeka püük. Ilm oli normis, vist tunnike nõrgemat vihma, nati päikest, sombust ja õhtu ilus vaikne. Vesi oli õnneks selge. Esimese 10 minutiga õnnestus mul saada otsa 48cm forell. Püüdsin oma bambusega ja esimene kord sain suurema kala bambusega. Peab ütlema, et ülim nauding ja isegi veidi kohutav... :D, sest ise nagu ei peagi miskit erilist rabelema. Õng väsitab ise! Oleks sobiv võrdlus vist, manuaalkastiga ja automaatkastiga sõitmise vahe. Nii nagu nimetuski-ühekäeritv, nii ka oli, et üks käsi hoidis ritva ja teisega kõhvisin suitsu ja hiljem haarasin kahva. Mõned väiksemad käisid ka veel otsas, kuid rohkem nautisin kalu, keda seekord oli suht palju. Sai nähtud ka kahte korralikku "palki", tagasihoidlikult väljendades 50 ja 60 vahemikus. Kala oli siiski väga pelglik ja valiv. Himustasid nad rohkem väikeseid hallikaid putukaid, mida ma kaldal ei trehvanud. Ei tea kellega oli tegu, sest need oli umbes sääse suurused. Ei õnnestunud neid ühtki lähemalt näha, sest neid esines harvalt ja enamus neist pisteti nahka. Seal jõel aga ujuvaga on üli raske püüda, sest kala pageb selge veega isegi kirkama leaderi vees sähvatuse peale.
Manused
DSCN7855.JPG
DSCN7855.JPG (246.57 KiB) Vaadatud 9977 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Kujutan ette seda kaifi , endalgi hakkab pilti vaadates põlv värisema....... :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Madis, kus see iludus välja tiriti, kas Paide lähedalt.
Vasta