Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Ahsoo , arvad et vanaviisi edasi siin uuenevas euroopas.... Aga võib-olla on juba sel aastal jõe ääres näha kaamelikasvatajaid , solvuvad veel niisuguse suhtumise peale .... mõni laseb veel ennast õhku ja tapab palju kalu ära . Näed soomes võeti nad ilusti vastu , anti elamispinnad jne , jne ... solvusid selle peale , et ise peavad endale süüa tegema...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Täna liimin viimased liitetoorikud külge ritvadele , siis jäävad mõneks päevaks kuivama... :roll: Homme peaks võistlema putukasidumises , ... sain ma ikka õieti aru , et ainult 2 iga võistleja poolt , st 2 wet flyd ja 2 wollyt. Mitu korda 2 putukat ei tohi panna...
:roll: CCdeFrancejämmi eeskava tahaks juba kuulda , eriti seda afterparty osa sellest. :lol:
Manused
Foto0010.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Birgit »

sain öökapiraamatu, mõni peatükk on nii põnev, et und ei tule
Manused
flugor.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas sepaonu »

ma olen lugemise järjekorras
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Eile õhtul küdes sidumispingis kamin ... rivistati vastvalminuid ritvu , peeti plaani putukate sidumiseks . Ja veeretati mõtteid foorumi ümber.
See foorum... Nii lühidalt kokku võttes...
Lendõngitsemine on küllaltki spetsiifiline . Viimase paarisaja aasta jooksul on välja kujunenud õpetus putukate sidumise kohta . Mis ja milleks ja millal ja materjalid , jne, jne...
Sama ritvade kohalt . Viimase paarisaja aastaga on mõnituhat ridvameistrit välja kujundanud õpetuse, et mis ritv ja kuhu ja milleks ja missugusele nöörile ja missugusele heitele , jne , jne...
Ei keela putukate sidumise õpetus sidumast konksule üks kama missugust pahna , ega keela ritvade õpetus kasutamast ritvu ja nööre kuidas jumal juhatab...
Küsimus on selles , kas jagada foorumis õpetusi , et mis ja milleks , no et tekiks mingisugunegi ülevaade asjast , ajaloo vaatenurgast , tänapäeva vaatenurgast..... Või toota lehekülgede kaupa mittemidagiütlevat minakeskset kõvatamist ... mina olen kõva ja õpin ise , mina jälle nii kõva , et teen ainult seda , mis meeldib ....p****e kõik need õpetused....
SEE VIIMANE MINULE ISIKLIKULT EI SOBI , SORRY .
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas T.H »

Ei ole mõtet liigselt ärrituda,ega kedagi p....e saata! Alati saab leida mingi lahenduse ka viisakamalt,näiteks paluda ebasoovitud isikul foorumist lahkuda või ta lihtsalt kustutada foorumist.Mina ei soovi kellelegi jalgu jääda ja jätaks hea meelega rohkem ruumi mõistlikumatele ja targematele postitustele.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Olen ärritumise jaoks juba liiga vana ja midagi isiklikku ei peaks foorumis üldse olema . Kogu küsimus on selles , et mida me jätame neile lugeda , kes asja juurde soovivad tulla või on .Seda küsin ma ka endalt tihtipeale.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas sepaonu »

Täitsa tore, et aegajalt meie armsas konnatiigis ka mingi virvendus tekib ja liivakastimängud käimas. Jääge ikka omi seisukohti kaitsma ja oma arvamusi lõputult selgitama, vanust ja kogemust võiks ju niipalju olla juba, et aru saada, et inimeste nägemused ühest või teisest asjast on erinevad. Need tobedad jutud, et kui ei meeldi minu jutt, siis ei räägi üldse või kui ei meeldi minu jutt, siis lähen teise liivakasti, äää, pange suhu tagasi. Kõik jutud, mis algavad minu arvamus on, et ...jms ongi kellegi arvamus, jah, aga mina arvan hoopis, et...on kellegi teise arvamus. No ja õige eestlasena tahaks ikka verd ka vahest näha :lol: Ja jube igav oleks siin konnatiigis, kui keegi segast ei paneks, lolle küsimusi ei esitaks jms, mina katsun selles osas ikka oma panuse anda 8-) Las aga loevad ja mõtlevad, kas paneb segast ja keda uskuma peaks, arendab mõtlemisvõimet, ajul peab kogu aeg tegevust olema.
Kogu eelnev arvamus on minu arvamus :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas allu0 »

Minu seisukoht on jällegi see, et kõiksugu õpetusi ja ajalukku jäävaid teemasid on hea lugeda ja tihtipeale saan ka uusi teadmisi. Kindlasti ei ole vaja muretseda sellepärast kui palju on kellegi jutus õiget või valet või kui palju keegi mingit jama kirjutab , sest see on foorumi tavaline osa....nagunii ei loe keegi uus foorumit otsast lõpuni läbi nagu raamatut ja polegi tarvis. Aegajalt ikka öeldakse siin midagi tarka ja kui kellelegi jääb midagi silma või kõrva siis on võimalik kasutada otsingut ja sa leiad ka vanadest teemadest selle vajaliku kätte!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Nojaa , see kui konnatiik virvendama lööb , annab kindlasti mõnele jaole seltskonnast põnevust juurde ... Aga kas selle virvenduse koht on ikka foorumis? Ma ei mõtle mitte oma arvamuse koha pealt vaid puht praktilise maakana... Kui keegi tahab asjast lugeda peab ta nagu idioot selle virvenduse seest asja otsima.
Vasta