Fotokonkurss 2016

AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Sel aastal siis uue hooga . Jutt sama mis eelmine aasta. Tehke aga pilte kalalkäikudel .Aasta lõpus admin teeb hääletamise ja kas siis keskmise kaalu :roll: või veeväljasurve järgi saab teada parimad.Auhinnad Lauawabrikult.


Teen siis otsa lahti ka.
Manused
Korraks  jäin  mõtlema ...  et  äkki  läheks  kuhugi  mujale  kalale...
Korraks jäin mõtlema ... et äkki läheks kuhugi mujale kalale...
Foto0003.jpg
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas Kimps »

Kas pükstest ka pilti on? Loodan, et ei solvu väikse nalja peale.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Mul metsatööd tehtud juba 35 aastat . Selle aja jooksul on nähtud nii mõndagi seal metsas ... püksid on siiamaani kuivaks jäänud. Võib-olla kunagi tulevikus .... :roll: kui nii vanaks saan , et pidamisega probleemid tekivad.... :lol:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas ZiiN »

Forellihooaja algus on aasta tähtsaim sündmus aga paar päeva kannatab vast edasi lükata :lol:
Manused
Varbad.jpeg
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas allu0 »

Vaatan, et siin foorumis on väga hellahingega mehed ja naised koos :D iga lause ees ja taga peab vabandus olema :D :D vabandan ette kui kedagi sellega pahandan :D Ja veel kord vabandust :D
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas vii »

allu0 kirjutas:
> Vaatan, et siin foorumis on väga hellahingega mehed ja naised koos :D iga
> lause ees ja taga peab vabandus olema :D :D vabandan ette kui kedagi
> sellega pahandan :D Ja veel kord vabandust :D

Kas näed tuleb sulgi välja.
Pean ju selle suuga sööma ei tahaks seda rikkuda.
Kas siis peab iga lause ees ja taga olema mõnda sorti karvane ja äkki peab kohale ilmuma ja molli kah andma, et sulle meele järgi olla.
:)
Need kirjutised peaksid olema mujal, siin peaks ikka olema konkursi fotod
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas allu0 »

Vabandust kui kellelegi halvasti ütlesin. Jah peaks olema küll mujal... ja ära võta isiklikult ma ei mõelnud sind :D vabandust :D Ei pea kellelegi molli andma v kallale minema samuti ei pea karvaselt ütlema. Olen paarkorda siinset seltskonda kohanud ja niipalju kui mina kuulsin/nägin siis ei olnud ühtegi "ette taha vabandust". Kui sa ei räägi nii nagu tavaliselt, siis jääb paratamatult mulje, et sa ei julge arvamust avaldada ja kardad siinse pahameele ohvriks sattuda.....Vabandust :D Samuti ei mõelnud ma sinu, ega viimase nädala kirjutisi vaid pikemat perioodi :D
MarkoK
Postitusi: 10
Liitunud: 27.08.2012, 11:25

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas MarkoK »

Kimps kirjutas:
> Kas pükstest ka pilti on? Loodan, et ei solvu väikse nalja peale.
Andri kirjutas:
> Mul metsatööd tehtud juba 35 aastat . Selle aja jooksul on nähtud nii mõndagi seal metsas ... püksid on siiamaani kuivaks jäänud. Võib-olla kunagi tulevikus .... :roll: kui nii vanaks saan , et pidamisega probleemid tekivad.... :lol:

Heh ma mõtlesin, et karupükse küsitakse näha :lol:. Ma arvan Andril veab, et meil metsades pandasid ei ela, need tahaks kindlapeale ahjusoojade bambuseritvadega maiustada :) .
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas allu0 »

Nonii see teema täitsa unustusehõlma vajunud... Endal kahjuks aega ei ole siia midagi lisada aga kellel huvi ja tahtmist ja aega ka siis nüüd on küll täitsa viimane aeg seda teha!!!! :D :D

Head vana lõppu kõigile!!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Fotokonkurss 2016

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Sellest konkurssist osavõtjatele on auhinnad valmis. Mina olen enda oma juba kätte saanud . Ziini auhind on hoiul .Esimesel võimalusel toimetan auhinna kätte..... :D
Vasta