Putukad 2012 hooajaks

Vasta
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

lauri kirjutas:tuutu, Karuvaara pole ju see 'õige' mees ;) eks pildid natuke ka petavad aga kui vaadata http://www.perhokalastajat.net/keskuste ... php?t=4793 ja lugeda seal antud õpetusi, siis tundub küll rohkem kui 30 karva kokku tulema. samas, ma ei vaidle, ei ole mina neid karvu kunagi nii täht-tähelt lugenud, panen sellise pundi nagu parajasti hea tundub. tuleb küll tunnistada, et sidumist alustades olid pundid märksa tummisemad kui nüüd, see näitab loodetavasti natuke ka arengut :)

lauri

Ehee, pole õige mees...DDD A kesse õige on? Neid teooriaid sadu erinevaid, ühel ühed tõekspidamised, teisel teistsugused ja tõde on kusagil vahepeal...kui on muidugist.
Aga nali naljaks, see Karuvaara on tegelt ilgelt kõva siduja, olen ise näind. Ja need hailid, mis mul tema omad alles on, on oma 10aastat vanad, võib-olla 12aastat ka. Vette visata nagu väga ei raatsigi ,ajaloo hõng juba juures...Peale seda on hail arenenud tublisti.
Panin ühe kihvti hailitegija lingi ühel ajal flyfisingusse, kes pole näinud, pistan siia ka:

http://captainmarkus.com/putki-haili-4/
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Selle captainmarkus`e haili kohta võib öelda , et kes veel paremini teeb , see keerab juba midagi p.......e........

Kas see tõde on kusagil vahepeal? Äkki ongi igalühel lihtsalt oma tõde ? Ja miks see ühe mehe tõde peaks teise mehe omast parem olema ?
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas lauri »

tuutu kirjutas: Ehee, pole õige mees...DDD A kesse õige on?
selles kontekstis pidasin ma silmas Risto Asikaineni (Riku), mulle teadaolevalt oli tema esimene, kes Hailisid siduma ja tohutult promoma hakkas, igatahes mina hakkasin tema juhiste ja piltide pealt Hailisd järgi tegema.
tuutu kirjutas: Aga nali naljaks, see Karuvaara on tegelt ilgelt kõva siduja, olen ise näind.
selle vastu ma ei vaidlegi, muidugi on kõva tegija, mu märkus oligi ju väikse irooniaga mõeldud.
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

Nii ma ka aru sain...ega ma nii huumorivaene polegi, kui välja paistan :D
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
Kaido
Postitusi: 18
Liitunud: 24.05.2012, 14:25

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas Kaido »

Andri,sa luhvtita nüüd midagi ka lõhe jaoks siia.Muidu tulevad koid sisse. :D
Aga jah,kui sul on midagi head lõhe jaoks siia upitada ja näidata,siis oleks väga tänulik.Märksõna oleks meri ja kivide vahelt...
Ostan Eestiga seotud II maailmasõja aegseid vanu fotosid.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Hmmm , mis see lõhe muudki on kui silgusööja , mina alustaks seal kivide vahel samuti hailiga , jões ju lõhe võtab hailit... ;)
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

Lõhet merest kivide vahelt? See saab olema üks raske ettevõtmine, pole vahet, mis putukas siis ka parasjagu nöörijätkuks on...
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

:) Tegelikult on ka lõheputukas olemas........Lisaks merel kivide vahel toimib veel sügisel ja talvel ja kevadel ja südasuvel . Krt , saigi juba liiga palju välja räägitud......
Manused
P9300731.JPG
P9300731.JPG (105.61 KiB) Vaadatud 18299 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

:) Ole sa meres või jões , kui veed külmad on ja putukakarbis seda " linnukest " ei ole , siis on see putukakarp ikka poolik........
Minul on selle Black Chostiga paar korda sihuke lugu olnud , tambid päev läbi ja ei midagi , siis seod BC otsa , võtad kala ja lähed koju......
Manused
PA010681.JPG
PA010681.JPG (108.77 KiB) Vaadatud 18275 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2012 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Noh ja alati on võimalus konksule mingi niisugune jamps siduda , et ise ka üllatud , kui tulemust näed....... :lol: :lol: :lol:
Manused
PA020678.JPG
PA020678.JPG (112.14 KiB) Vaadatud 18247 korda
Vasta