PUTUKAD 2016

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

T.H väike küsimus sinu alumise ilusa putuka kohta, kas seda doublehooki kasutatakse rohkem raskuse, kala paremaks kinnihoidmiseks või on veel mingeid saladusi? Kunagi ostsin ka mingi postsu doublehooke aga peale mõnda vaevalist proovisidumist ei ole nagu erilist põhjust leidnud miks neid kasutada... äkki valgustad :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

topeltpostitus
Viimati muutis sepaonu, 14.02.2016, 07:42, muudetud 2 korda kokku.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

topeltpostitus
Viimati muutis sepaonu, 14.02.2016, 07:43, muudetud 1 kord kokku.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Birgit kirjutas:
sepaonu kirjutas:...Pildil #14 tuumapõrsakuuliga prooviks, kui kohalikud punasilmad ei taha, siis pakun põhja harjustele.
karp1.jpg
Sepa, Sa paar aastat tuumapõssakuule põhja teinud, kas on toiminud ka või lihtsalt roosa meeldib?

Kusjuures ei ole teinud, jaanuaris ostsin esimest korda roosat ja pedepunast kuuli Bogdani käest. Reklaam on jah roosale ja oranzile kõva soomlaste poole peal. Selliste meeste juttu olen lugenud foorumitest, kes pikalt põhjas käinud, viitsivad ka kommenteerida, et kus, millal püüdnud, kuidas toiminud, vahest panevad ka kalapilte, näitavad ka püügikarpi, ühesõnaga tunduvad usaldusväärsed, netis on ju sihkesi latatarasi ka, muudkui juhusliku putuka pilte tuleb, a nii laia teemat seovad, et kehitad õlgu, et äkki sidumine hoopis hobi.
Mul iga aasta olnud juulilõpuaugusti reis, viimased kolm aastat lennukaga, no seal põhiliselt kuiva teema mulle, täiesti pommikindlalt caddis tegija, elk hair caddis musta hacklega, nelson langevarjuvariant oranzi kerega, no eelmine reis oli see russekärbseuputus, mille klaarisin ära oranzi kerega musta sipelgaga. Selle aasta reisi kuupäevad paikas, muid muudatusi pole ette näha, kui set russet juurde ja parem valik peenikest musta siiale. Järvednired teada, osad nähtud, osad tundmatud, laias laastus teada, kes seal elavad. 6 püügipäeva ühes kohas tundras, 3 teises kohas.
A seda uppuva nymfi-streameri teemat võib ühel teisel reisil testida , roosa ruulib äkki ;) ? Ma kavatsen ikka eraldi siduda ühe karbi selle reisi jaoks, et parem valik oleks.
Eelmise aasta augustireisi karp, mis oligi sellisel kujul kaasas, reisil klõpsatud. tegijad punaste ringide sees, ülejäänud ballast, nominesatea, et äkki

mingi anomaalia nende postitustega, arusaamatu tsiteeringu muudatus
karp1.jpg
karp2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Proovisin võistelda....
Manused
Esimene  mudler  tuli  sihuke  imelik ... hirvekarvast  pea  läks  meelest.
Esimene mudler tuli sihuke imelik ... hirvekarvast pea läks meelest.
No  teine  juba  vähe  parem ...  aga  ei  lähe  sordi  alla kuna  üks  nõuetest  täitmata.
No teine juba vähe parem ... aga ei lähe sordi alla kuna üks nõuetest täitmata.
Nümf  võib-olla  isegi  läheks ...  aga  ei  tea  mis  konks  on ... 12 igastahes.
Nümf võib-olla isegi läheks ... aga ei tea mis konks on ... 12 igastahes.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas T.H »

ZiiN kirjutas:T.H väike küsimus sinu alumise ilusa putuka kohta, kas seda doublehooki kasutatakse rohkem raskuse, kala paremaks kinnihoidmiseks või on veel mingeid saladusi? Kunagi ostsin ka mingi postsu doublehooke aga peale mõnda vaevalist proovisidumist ei ole nagu erilist põhjust leidnud miks neid kasutada... äkki valgustad :)
Kaheharune annab kindlasti lisaraskust,annab putukale väga hea stabiilsuse,annab võimaluse siduda putukat nii õigetpidi kui ka tagurpidi ja mänguruumi putuka ülesehituses vastavalt isiklikele kiiksudele ning annab ka kala ;)
Manused
IMG_2975c.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

Selge eks millalgi üritan uuesti ja seon prooviks mõne. Haugipüügil olen kasutanud toruputukatel kolmikuid ja siis oli selline tähelepanek, et kehval võtupäeval kippusid nad neid kolmikuid hammustades palju kergemini putukat välja sülitama ning heal võtupäeval oli see jant, et konksu kurgust välja õngitsedes kippus tihti veri lendama nii kalal kui endal.
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas lauri »

AndriPro kirjutas:No teine juba vähe parem ... aga ei lähe sordi alla kuna üks nõuetest täitmata.
mis nõue sul täitmata? minu silmale on küll kõik nõuded täidetud, ei leia mingit viga.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Esimese russe katsetuse tegin , originaal ja vuffel
russe.jpg
BP1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

lauri kirjutas:
AndriPro kirjutas:No teine juba vähe parem ... aga ei lähe sordi alla kuna üks nõuetest täitmata.
mis nõue sul täitmata? minu silmale on küll kõik nõuded täidetud, ei leia mingit viga.
Black Marabou Mudler .... mille sidumisel ei ole kasutatud marabuuuuuud. :)
Vasta