Kalastamine välismaal

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Madis »

Pakut tasuta mökki Teno kaldale, tuleb ainult öelda millal minna tahan. Millal on õige aeg lõhet Tenole püüdma minna?
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas ZiiN »

Oleneb kui suurt kala tahad.... õllejoomiseks sobib iga aeg ;)
üldstatistika saad: http://www.rktl.fi/kala/kalavarat/teno_ ... aliit.html
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Madis »

Õllejoomiseks sobib emajõgi ka :D Tänud Ziin.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Umbes -täpselt poolest juunist hakkavad kala saama ja 15 august on turistidele lukus. :roll: Õige aeg jääb nähtavasti kuhugi sinna vahele. Kui Teno äärde lähed , siis rehkenda õlle ja viinanorm kahekordseks . Üks VSOP märgistusega pudel võib sulle kala tuua juba järgneva poole tunniga.... muidugi kui selle õigele mehele sokutad.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Madis »

Selgus, et side oli katkendlik või läks midagi tõlkes kaduma. Mökk asub hoopis Muonio jõe ääres, Muonio linnast mõned kilomeetrid.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas sepaonu »

Tõenäoliselt reeglina lõunaosariikide maakas soome keelt ei räägi aga igavusest võid läbi translaatori sirvida, soome-inglise on vist natuke parem, kui soome-eesti, mingi ettekujutuse saab teemast
http://www.perhokalastajat.net/keskuste ... 19&t=26483
ma pole lennukaga selle suuna peale sattunud aga lõheluba olen korduvalt ostnud ja see hõlmab hästi laia ala, kõrvalharude peal olen jõekat ja harjust püüdnud, suurest jõest ka, torniost siis. Sõudjaid kunagi vaatasin ja arvasin, et puhkus peaks ikka puhkus olema, mitte raske töö aerudega 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tamma
Postitusi: 39
Liitunud: 09.03.2014, 21:53

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas tamma »

Ons keegi käinud Bosnias, Horvaatias lennutamas? Ma homme kahe sõbraga lähen nädalaks, eelnev netis tuhlamine on andnud omajagu vihjeid, aga kui keegi ise kohal käinud ja omab häid soovitusi, siis need on muidugi väga teretulnud.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Madis »

tamma kuidas läks? Mul endal sama asi plaanis...
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Jarlo »

Kui kellelgi kuhugi kaugemale kalale sügeleb, siis võib korra õigest kohast kratsida...meil üks mees vist ära langemas. Sihtkoht Põhja-Rootsi, 8-17 juuli.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas ZiiN »

Veel eelmine nädal oli mul ka 2 meest ära langemas aga nüüd vaikselt ronivad jälle pardale tagasi :lol: aga võta siis rohkem õlut kaasa, meil kuupäevad suht samad 8 - 18 ja suund ka sama :)
Vasta