Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Vasta
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas lauri »

Marabou Muddler

Konksu- ja värvivalik vaba, senikaua kui putukas sisaldab kahte kohustuslikku materjali ja elementi – marabou sulest tiiba ja hirvekarvast muddler pead. Tiiva suurus, tihedus ja muud parameetrid jäävad siduja otsustada ja hindajate hinnata, sama jutt käib pea kuju ja suuruse kohta. Arvesse läheb iga siduja kohta üks muddler, ülejäänud võib depositeerida putukate üldteemasse.

Täpne retsept on kohustuslik ning nagu eelmiselgi korral, siis pildid peavad olema korralikud, kõik tumedal ja liiga kirjul taustal pildistatud putukad saavad minult kohe miinus 2 punkti, sõltumata putuka visuaalsest headusest (viisaka pildi tegemine ei nõua kallist SLR-kaamerat, iga kaasaegse telefoni või seebikarbiga saab korraliku pildi tehtud, kui põhiasju meeles peetakse). On väga raske hinnata putukat ennast, kui pildil ei suuda isegi konksu taustast eristada.

Arvesse lähevad kuni 29.02.2016 kell 23.50-ni üles laetud pildid, hääletamise albumi avab Tarvo loodetavasti paari päeva jooksul peale sidumisvõistluse lõppu ning hääletamine lõpeb naistepäeval kell 12.00. Mina teema algatajana saan oma putuka pildi konkursile lisada aga igasuguste segaduste vältimiseks see hääletusel ei osale.

Auhinnaks on üks ise valitav heiterõngas lehelt http://micro.ee/fresbee.

Hindamine: http://flyfisher.ee/app.php/gallery/album/5
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas ZiiN »

Panen oma lemmik ahvenatapja tulejoonele. Tavaliselt teen selle ilma marabuuta kuid ega see marabuututt talle ka halba ei tee :)

Konks: Tiemco TMC9300 #8
Saba: Punane marabuu
Kere: ehitatud flashi fiibritest
Pea: Euroopa hirv
Koonus: niit + liim
MarabouMuddler.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas AndriPro »

Black Marabou Mudler

niit oliiv
konks R-74 #4
saba marabou hane p**** poolelt
keere vastupäeva kuld päripäeva hõbe
keha 10 keerdu tina + must antron
kurk hot pink siid
tiib marabou sealtsamast hane p**** poolelt
pea must hirv, soeng lõigatud kääridega.
Manused
Foto0005.jpg
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas allu0 »

selle putuka võistlusel tuleb korralik rebimine (Y) :D :D Enda lemmikut veel teatavaks ei tee :D :D
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas ZiiN »

Ei no mis siin ikka rebida, mul jäid mõned nõuded täitmata :oops: aga noh selleeest väänasin konkurendile karistuseks ikka 5 ära! Las aga loobib frisbit äkki siis saab ülearuseid bambuskeppe nuruda :lol: :lol:
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas allu0 »

ilmselt läheb frisbiga pambust niitma :) :)
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas allu0 »

Ziin tubli oled igal juhul... vähemalt viitsisid siduda ja osa võtta mida minu kohta kahjuks öelda ei saa :)
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Putukasidumise võistlus 2016v2 - Marabou muddler

Postitus Postitas lauri »

ehh, suures kevadtuhinas olin võistlused täitsa ära unustanud.

Tarvo, kas sa saad logide järgi edetabeli kokku panna ja siia üles visata? Võitjal palun ühendust võtta PM kaudu või saata e-kiri aadressile lauri ät micro.ee, vaja on aadressi ja kontaktnumbrit ning loomulikult ka väljavalitud auhinda.
Vasta