PUTUKAD 2016

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Mikifinn :roll: pisut ratsitud... ja goldenwilligun.
Manused
Foto0003.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Kümmekond siukest kirbusitta kavatsen siiale siduda, kahes kohas tundrareisil see kala olemas, väga ebakindel tunne siiapüügil, ei tea mis seal oluline on, eelmine aasta jäi mulje, et ei võta muud, kui väikest, igasugust muud hirmujuttu ka kuulnud, et äääääästi pikk ja peenike lips, ääääästi aeglane ujutamine pinnakihis ja otsa ka ei taha jääda, vaatame. Siukesega sain eelmine aasta kaks tükki, miskit muud tõugu pisikest peaks kah siduma.
tmc 102Y #19
s2.jpg
s1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Birgit »

sepaonu kirjutas:miskit muud tõugu pisikest peaks kah sidum
muuks võid proovida f-fly'd, siin jagatakse lisavihjeid http://www.rackelhanen.se/swe/1616.htm
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Tänud. Mul mitu eeskuju kirbusita osas aga kuiva tahaks ilma cdc-ta siduda. Ühte pilti ma jagada siin ei tohi(no võõraid putukate pilte võib omale alla laadida, a igale poole neid netti toppida ei tohi), pistan sulle teise aknasse, suht sarnane selle effiga. Üks imelihtne sääseversioon on see
https://vimeo.com/53191292
aga kah cdc-ga :cry: , Hommikul muljusin nuppe ja tellisin oranzi ja punast põtra, mul russeprojekt veel pooleli ja katsun ikka neid pisilasi kah põdraga siduda, pole nii palju janti kalapüügi ajal, kui tolle cdc-ga, rebid, rebid, rebid 8-) No ja veel üks asi, mida ma mõtlen on see, et miskit putukat hakata strippama, et kas teda on võimalik kuivana kuigi kaua nihutada tähelepanu äratamiseks ja selleks on muidugi suusk hea, tiivatipujupid vähe ülespoole, pinnakihis kindlasti niidipea parem, niikui tõmbad, kohe upub. Teggelt tuli mul meelde, et ziin rääkis miskit kirbusitasuurustest putukatest, a ei mäleta mida, a küsida ikka võib, et miks pilte pole 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Koiliblikas oli algselt siiaputukas , enne kui meie forellile söödavaks sai . Ikka selle sama kilenööri tiivaga , konksu suurust ei mäleta , pakuks 16-18.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

Saab ka pilti... kuigi pole väga oskust makro ja mikrovõteteks :)
saask2.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Birgit »

Mina olen russede massilist invasiooni (selline kui vesi, põõsad ja kala kõht mustavad) näinud paar-kolm korda ehk siis iga 4-5 aasta tagant. Jäin just mõtlema, et viimati oli vist 2011, tekkis kahtlane tunne, et augustis võib neid vaja minna … või oled Sepa nii hoos nendega, et teed mulle ka mõned? :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas::roll: Koiliblikas oli algselt siiaputukas , enne kui meie forellile söödavaks sai . Ikka selle sama kilenööri tiivaga , konksu suurust ei mäleta , pakuks 16-18.
Polytiib on täitsa teema minu jaoks, eelmine aasta isegi sidusin neid rackelhanesi polynöörist aga ballastiks olid mitmel põhjusel, üks oli ka see, et polnud selline lokkiv hülgesarnane fiiber ja liiga tihedad tiivad said, peaks neid vanasi käperdama, mõtlema ja vigadeparanduse tegema, mõned prooviks.
Ma iga august näinud neid russesi augusti alguses, eelmine aasta paksult, täiesti selge värk millega püüda, puhas pinnakas, täpselt russet polnud, a sipelgaid oli oranzi kerega, polnudki muud vaja. Sipelgas ongi ju väga lähedale sellele russele, ainult tiib puudu, altpoolt ta nii ehk naa eriti näha ei saa neid tiibasi, omal pole ka vaja näha, kuulmise järgi võib püüda.Sipelgat närib ilma russeta ka, põhja norras on sipelgas putukana täitsa olemas aga mul raske uskuda, et ta kalade igapäevasöögiks on, midaiganes ta ka ei ole, toimib, geniaalselt lihtne siduda, kuna foam mängus, siis ujub nagu kork, soomlaste roosa sipelga hullusest pole aru saanud, kõik seda roosat kiidavad, kuulpearoosast saan aru, roosast täpist kuskil saan aru, roosa niidimähis, ok, a roosa kere foamist altpoolt vaadatuna musta niidiga seotud :cry: , no ei tea, kahtlane värk. Ikka võin siduda, kui omal paika loksub mõte, et mihkesed kõige targem siduda oleks.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Täna hommikused.
Manused
Foto0002.jpg
zaq92
Postitusi: 9
Liitunud: 18.04.2015, 00:38
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas zaq92 »

Märtsis oli roosa keha merikale vastupandamattu! Teist värvi keha üldse ei puudutud!
Ka kaugidas paistab vahel päike! :lol:
Vasta