PUTUKAD 2016

Vasta
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Matu »

No hei,

Mina jälle siin, varsti saavad kõik teemad ära risustatud :D
Lugu järgnev, kas keegi viitsib kiirelt taimen.com lehelt mulle väikse putukate valiku komplekteerida, mida oleks võimalik teises teemas arutatud Balzeri latiga lennutada. Ise ma kahjuks selles teemas väga veel ei orjenteeru.
Samas, miks mitte tellida sealt ka mingi nöör? Taimeni enda märgi tooted olid päris odavad, ise asi kui head nad on, võrreldes Visioniga :)

PS: Kui keegi ise ka soovib sealt lehelt midagi, siis andke märku. Pole probleemi tellimusele lisada, postikulu võime sõbralikkult ära jagada. Tellimuse plaanin esitada esmaspäeval 04.04.

Tänud juba ette :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

Matu kirjutas:No hei,

Mina jälle siin, varsti saavad kõik teemad ära risustatud :D
Lugu järgnev, kas keegi viitsib kiirelt taimen.com lehelt mulle väikse putukate valiku komplekteerida, mida oleks võimalik teises teemas arutatud Balzeri latiga lennutada. Ise ma kahjuks selles teemas väga veel ei orjenteeru.
Samas, miks mitte tellida sealt ka mingi nöör? Taimeni enda märgi tooted olid päris odavad, ise asi kui head nad on, võrreldes Visioniga :)

PS: Kui keegi ise ka soovib sealt lehelt midagi, siis andke märku. Pole probleemi tellimusele lisada, postikulu võime sõbralikkult ära jagada. Tellimuse plaanin esitada esmaspäeval 04.04.

Tänud juba ette :)
Nööridest unusta need taimeni omad , neid saab ebayst 5 euriga. Osta Airflo Velocity DT #7. Hind ei ole teab mis suur. Aga putukaid ma sulle ei oska soovitada .... :roll: kui ehk osta palju ja kõige odavamaid ... :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Minu meelest pole hea mõte sealt taimenist putukate komplekti osta. Ma sirvisin läbi selle putukaosa, suur osa sealolevatest on mulle tundmatud, ma ei seoks ega ostaks neid, osad muidugi kõlbaks, a kas on vaja sellega vaevelda, et pildi järgi ostad ainult selle ühe saadaoleva konksunumbri variandi ainult sellepärast, et ta on tightlines 1,28 aga seal 0,69-0,89 vms. Üksikuid putukaid muidugi saaks sealt, hind on ju ok, vaatasin konkreetselt oma viimast seotud putukat black gnati versiooni, täitsa olemas #18 ja naljahinnaga kah.
Kuna sa oled pealinna kandist, siis soovitaks ikkagi andrei juurde minna, osta vähem aga rohkem kaalutletult, süvenenult,konksu suurust vaadates jms, seal putukawärginduse toakeses on ka arendav õhkkond, saad materjale vahtida, ostad vastaskalda põõsasse pandud putuka asenduse, suhtled. Andreil ka sellist putukakraami, millest ma ei tea midagi aga loogilist minevat kraami omajagu. Mõttepausikoht on see ka, et see tightline on eestis, mingi osa kõlbab väga hästi eestisse, loomulikult ta ei saa kõike hankida, mis siin foorumis vilksatab, kuna need putukad seotakse ikka ülimaximegaodavmaadel, keenia jms ja putukamaakera ei tea eestist ega isegi soomest mitte sttagit. Tervest interneedusest ja jeepaisest ilmselt leiab ühte ja teist.
Võid seda ka sobrada
http://tightline.ee/vi-idoc_redir+i15116550+il
a minu meelest pole tal kõike netis ja käperdada targem. Mina ei oska Andreid kalamehena hinnata aga täiesti kindlalt on ta kalamees ja ühte ja teist saad küsida ta käest kohapeal. Seda mainiks ka, et kõige pikemaks venib jutt vene või inglise keeles, mitte eesti keeles. Esimesel püügiaastal ma ostsin andrei käest, kuna paar inimest, keda ma usaldan soovitasid teha seda, just selliste putukate puhul, mis tulevad algajal liiga tuustid ja kohmakad, väga väiksed klinkud ja stimulaatorid näiteks.Osad putukad loomulikult alguses takerduvad ka materjali taha, pole lihtsalt, pole jõudnud või pole raha kõike osta korraga alguses.
Osad putukad on nii krdi lihtsad, et seo kasvõi näpuvahel niidiga kuhugi kinnitatud soonesulgurite vahel, no red tag näiteks, olgu või ööst koledamini seotud, püüab ikka.
Kokkuvõttes on muidugi kõige magusam sõna sõltumatus, alguses seod mida oskad või kuhu küündid, pärast seod mida tahad.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas T.H »

Aprilli esimese päeva puhul võiks ka sõna sekka öelda.Balzeri 'latt',eriti veel Andri soovitatud 7#DT ga heidab pea kõike,mida tahad.Putukavalik võiks siis olla vastavalt mingitele vajadustele.,lähtudes kalast, püügikohast jne.Tuletan meelde,et mees pole ju veel lennukaga vee juurde saanud.Püüdke end algusaastasse mõelda ja sellest lähtudes soovitada.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Kui mees kohta ega kala ei maini .... saab soovitada palju ja odavaid :roll: harjutamiseks või nii :)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

Kui Kimps lubas Balzerimeest koolitusega aidata, siis ma võin treeninglaagrisse paarkümend putukat ka põõsaste ehtimiseks kaasa saata :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Ma arvan suurus ja värvid on enamvähem, a võib veel mängida ja katsetada, kiiret ju pole
r3.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

netis sobrades keegi soovitas, konksude leht, mu meelest longab, a kirjeldusi ja millimeetripaberipilte on
http://flyhooks.org/
veel üks lohakas
r5.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Matu »

AndriPro kirjutas::roll: Kui mees kohta ega kala ei maini .... saab soovitada palju ja odavaid :roll: harjutamiseks või nii :)

Eesmärk oleks tabada mõni jõeforell, aga emotsiooni pakuks üks kõik, mis muu kala ka :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Täna püüdsin nendega , millega homme püüan ....veel ei tea . Matu , sa vaata see kalalkäimise osa läbi , seal on forellide ja muude kalade suus igasugu sulelisi ja karvaseid . Nende järgi ostagi.
Manused
Foto0011.jpg
Vasta