Kalalkäigud.

Vasta
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas allu0 »

Jap :D :D Lõunas sama!! Kindel ei ole aga arvan, et asi selles, et päevaga läks kõikidelt järvedelt jää kus veeel vähegi oli!!! Ahja ja võhandu korralikult üle kallaste :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Kui jõed on üle kallaste tuleb kahlakaid selleks kasutada , et jõe äärde pääseda .... aga kalale ei saa minemata jätta :) Eile sõi kala kellaaja pealt ... :roll: ja lõpetas söömise kellaaja pealt .
Manused
Foto0005.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Ei kalale ei saa jätta minemata! Jalad ja kahlakad võiks ainult törtsu pikemad olla :lol: Nagu alguskaadritest näha siis kala tegutseb ka hetkel metsaall. Me igatahes üksteist ei seganud, saagu neid palju!
https://youtu.be/9kcLCZqGqZE
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikuti autod härmas , tuul põhjakaartest , päev läbi särab päike ... enam s*****t annab välja mõelda . Lisaks jõgi ilusti triiki vett täis . Aga ega sellepärast wet flydega püügiharjutamist saa katki jätta... :)
Manused
Foto0013.jpg
mast
Postitusi: 37
Liitunud: 23.10.2014, 23:03

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas mast »

T.H.-lt saadud näpunäited hakkavad tasapisi vilja kandma, putukad küll veel kuival, ootavad kloonimist. Tänud veelkord, Toomas.
kala2.jpg
See vurrkann lasi ennast musta vollibuggeriga alt vedada, käis korra näksimas, ujutasin veel 5-6 korda samast kohast üle, lõpuks võttis uuesti.
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Risto »

Kasari veel kenasti üle kallaste. Ei õnnestunud ühtegi kala lennukaga veel tabada. Vend sikutas paar vimba tonkaga välja, eile oli 18 särge saanud. Tonkaga hea ja lihtne - kui jõgi nagu meri, siis saadad ussid kaugele ja sügavale. Väikesed viidikaparved isegi juba nähtaval ja ühes tuulevaikses kohas oli isegi pinnalt toitumist näha.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Vahelduseks kraavidele ja niredele mõni tõsisem merekala ka... tunnine luurepüük täna tehtud, homme täis jõududega rünnakule! 8-)
viitja.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Jõgi ei taha enam kallaste vahele ära mahtuda... Birgit andis idee proovida seda vs püüki ... uppuv liider + lõhekas vs tavaline liider + wet fly.... Paar wet flyd sidusin vähe teistsuguse siluettiga prooviks :roll: kui järgmine kord sama hästi võtab neid tuleb juurde siduda... :roll: Lepikus on juba mingit rohelist vinet näha ... või siis tahan ma seda näha :)
Manused
Foto0001.jpg
Foto0003.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Tänane kalalkäil oli väga asjalik ja seda mitme kandi pealt. Sain enda jaoks vanadele tõdedele järjekordselt kinnitust ja algaja sõber sai neid järgides esimesed kalad suurveega,selleüle eriti hea meel.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Peale tööd eile jalutasin .....kuni pullini, kes oli ilmselt vastaskaldal joonud, sisse libisenud ja üritanud minupoolsest kaldast välja saada, suht õnnetult inises ja nägi jõuetu välja.Pikad telefonivestlused päästeametiga andsid mõtlemisainet teemal, et kui mina ütlen mingi vahemaa, allavoolu vaadates vasak kallas, ülesvoolu niipalju, ilmakaared jms, siis päris samamoodi nad asjast aru ei saa ja loomakene külmas vees arvas vist sedasama, kui seda kuulas. Arusaamatuks jäi ka see, et milleks see ülespasundatud mobiili positsioneerimine on. Lõpuks said õiged inimesed toru otsa, asi arenes, tehnikat ja mehi kogunes ja lõpuks oli loom kuival kaldal. Vahepeal oli sõber samasse lõiku tulnud püüdma ja nihkusime püüdes allavoolu , loomaperemees tuli üle põllu pikalt tänama ja osutus meheks, kes kaks aastat tagasi osutas mulle ühe teene asjaoludel, et nägi jama, jäi seisma, aitas, polnudki muud, et maailm on väike variant jälle. Eks ta väga hiliseks oli juba jäänud, a kaks kala jõudsime veel ära konksutada.
klipist.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta