Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Murphy oma seadustega on muidugi alati kohal..... Ma ei tea kuidas teistele , aga minule toimib alati ka see teine seadus - Zakon Podlosti ( eesti keeles ei oska öelda). Nagu lahja ridva kätte võtad , nii " karistada" saad. Tõsi on muidugi ka see , et kogemustega hakkab juba lahjema ridvaga ka kala kätte saama. Kui mina läheks merele #5 ridvaga , siis kindel , mis kindel , et üks meetrine või pikem haug juba ootab...... :lol: :lol: :lol:
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Otsetõlkes on ehk Alatuse Seadus...
Ja ega see eelnev jutt pole mingi dogma, see on see minu tõde. Ja igal mehel on oma tõde :evil:
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Muuseas , selle kahekäelisega püüdmise idee sain spinnameestelt. Hommikul vara lähed meres mõne kivi peale sinnakanti , kus kala liigub ,ja hakkad vaikselt heitma. Võtsin veel väikese tooli ka kaasa , vahepeal oli hea istuda ja luikesid vaadata.Kui trehvab veel kena hommik on kohe päris mõnus.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Näputööd on juurde tulnud .....
Jaanipäeva paiku Scott müüs odavaid klaasfiibreid . Ostsin paar tükki . See ritv oli kahekäeline , või õigemini see pooleteistkäeline . Esiotsa tegin käepideme ümber ja ajasin ta ilusti kaalu , siis sai hulgim kordi kalal käidud , nüüd siis lõikasin vanad nirud rõngad maha , sidusin uued ja muidugist sai ritv retrotuuningu 8-) .
Kokkuvõtteks võin öelda , et mittemillestki sain ridva , mis on kindlasti üks parimatest , mis mul olnud on.TOP 3-s päris kindlasti.
Manused
PA050684.JPG
PA050684.JPG (79.1 KiB) Vaadatud 9706 korda
PA050686.JPG
PA050686.JPG (71.49 KiB) Vaadatud 9706 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Sellest ridvaotsimisest merele....
Kui ise peaks praegu otsima hakkama , siis kindlasti prooviks seda Visioni GTfour 8`#7 , kui otsustaks pika ridva kasuks , siis 3 ZONE-l oli kunagi üks pikk , äkki veel lausa saltwater.Uute mudelitega ei ole nii kursis. (See klaasfiibri -ja bambusehaigus jõudis ennem kohale :oops: )

Ja siis olen näinud veel ühte 9ja poole jalast #8 , millele oli ise pandud #9 tüveosa , pidi just nagu merele asja eest olema.Teoorias peaks ridva paine sinna tipu poole kolima.Ja nagu tuutu ütles , et vööni vees võib vägagi asi olla.Eriti , kui emake loodus just parasjagu väga lirva ei ole.
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas tuutu »

Mul see Visioni GTfour 8`#7 ongi kõvas kasutuses, ka kergema haugipüügi ridvana. 8# nööriga on täiesti ideaalilähedane.
Ja see 9,6 jalane on vana Sage SP, 7#. Kolmeosaline, on plangust tehtud, ühe vene meistrimehe poolt. Väga priima töö. On mind aastaid teeninud, ehk teeb veel midagi. On sihuke pehmemat sorti, aga on selgroogu ka.
Ja siis oman lisaks üht Vision Culti, 8#, ka 9,6 pikk. Super riistapuu lihtsalt.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Andri, tänud sulle, Scierra ritv töötab väga hästi. Proovisin Loop-i 4# nööriga. Ennem ma selle ritvaga putikut nii kaugele ei ole visand :D :D :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:) On kena kuulda..... Ei muud kui kivi kotti.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

2013 a. hooaeg on ju kohe käes..... Seekord algas see niimoodi....
Manused
PA240014.JPG
PA240014.JPG (82.6 KiB) Vaadatud 9564 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Asi on edenenud . Kõik arvutused said oma arust tehtud. Nüüd saab ära tellida sobiva jigi ja testima hakata. Arvutused on muidugi head asjad küll , aga ise usaldan rohkem vaistu.....
Manused
PA300028.JPG
PA300028.JPG (71.25 KiB) Vaadatud 9510 korda
Vasta