Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Sammel
Postitusi: 13
Liitunud: 07.01.2016, 11:48
Asukoht: Saue-Saku vahel

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Sammel »

Mul vaja nöör leida TFO minimagnumile 8/10. Haugi püük merest. Loopi pike booster jäi lahjaks, mina seda ritva tööle ei saanud. Ma muidugi veel ei oska ka. Nüüd tahaks proovida mõnda 10 klassi nööri. Mikk sul on Dog Fly 10, kas õnnestuks kuidagi proovida?
Andri sa oled proovinud minimagnumit, mis mõtted sul tekkisid mida võiks külge panna. Arvestusega, et ma pole veel osav lennutaja.
Tänud ette!
saab rääkida ka kui jutt on pikem Andrus tel nr. 5126 neli444
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Airflo sniper #10 , Rio Outbond #10 tulid nii korraga pähe . Ise ehitada heitepea on ka versioon . Sain seda proovida õige jupp aega tagasi , nii on raske midagi soovitada . Kui käes oleks ja vibutaks , siis ehk veel tekiks mõni mõte.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

SKB DogFly on mul olemas aga uuesti ma seda ei soovitaks. Pea on tal küll väga hea aga jooksunöör suri ära ühe sügisega. Viskas tükke välja ja veristas näppu. Panin talle uue jooksunööri, ei oska öelda kas mingi tootmispraak või ongi mõeldud korra aastas kalal käimiseks :roll:
SKB.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Juhtrõngas sai klaasfiibril paikka , nüüd lasen kalkulaatoril teised rõngakohad paikka panna ja vaatan , kas sobib ....
Manused
Foto0002.jpg
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Matu »

sepaonu kirjutas:...Kui eestist tahad osta, siis salmo müüb scierra omasi, korra ostsin ja kirusin, no ei klappinud nagu mõõt ja läbi häda sain pandud, pärast kuulsin T.H käest, et markeering pakendil on(on olnud, oli) vale, et selle viga...
Võib vist öelda, et markeering on ikka vale :D
Läbi häda sain ühe otsa aetud. Kuidagi tihke oli see suka osa, nöör ei tahtnud kuidagi sisse minna ja sukk muudkui hargnes. Sain otsa ära aetud, ei tahtnud see rüüs nööri peale libiseda, ka liiga tihke ja siis hakkas kogu kupatus nööri pealt maha libisema. Kõige lõpus käsi vääratas ja rüüs sai tiba liiga kaugele tõmmatud. Lahendasin hambatikuga mõne tilga super-liimi paari punki ja tundus, et jäi pidama. Esimesed käigud saab ära tehtud :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Sammel kirjutas:Mul vaja nöör leida TFO minimagnumile 8/10. Haugi püük merest. Loopi pike booster jäi lahjaks, mina seda ritva tööle ei saanud. Ma muidugi veel ei oska ka. Nüüd tahaks proovida mõnda 10 klassi nööri.
Nendest nööriämbritest pole vist keegi mööda astunud. Oma kogemusest võin öelda, et alguses tunduvad raskemad nöörid paremad ja aja möödudes, kui oled rohkem asja sees olnud ja paljud asjad paika loksunud, siis kõlbavad kergemad ka. Pean ka seda mainima, et olen nii loll olnud, et olen esimeste riistade ostmise järgi üritanud heitepead pikaks saagida õhus ja tunnistanud selle nööri jumala sitaks, kuna minu viga ei saanud ju olla. Heitepeadega on selline asi, et igal ühel on oma tundlik punkt nööril, kus ta ära tuleb saata, edasine nööri õhkulaskmine ainult halvendab asja. Mul on 40+sniper #8, kui proovida tahad. Täiesti kindlalt saaks sellega püüda, sest selle lühikese agressiivse pea heidab ükskõik millega minema. Merel on tihti tuuline ja hea on heita, kui omal hea tunne, et kõik paras, kõik tasakaalus. Kui sa nüüd võtad sellise raskusega nööri, et oooh, näe laeb, kõik toimib, siis suure tõenäosusega hakkad millalgi tundma, et rsk, raske, aeglane, mulle üks kogenud mees ennustas seda ja nii ka juhtus, võib olla on see etapp lihtsalt vajalik.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Sammel
Postitusi: 13
Liitunud: 07.01.2016, 11:48
Asukoht: Saue-Saku vahel

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Sammel »

Ma kahtlustan ise ka, et ma olen hetkel seda sama asja läbi tegemas mida kirjeldasid. Pole kogemust laadimisest ja laadimisest. Millega võrdlen on 5klassi ritv aga see on teise toimega. No ja see "hiinlane" (said seda viimasel jämmil proovida ka sel oli peal vibe85 7/8) ka mis nagu painutab heasti nööriga kaasa aga seal vist võib juba olla tegemist ülelaadimisega. Meeltesegaduses sai mikimaalt kutsutud meite maale üks 10klassi nöör (Cortland pro 333 pike http://www.ebay.com/itm/191827276760?_t ... EBIDX%3AIT ) :). Nii tore on oodata ja unistada ja loota, et äkki joppab. Alguse katsetamised on ikka toredad, tegelikult on huvitav ka. Isepusimine on see teema, et kui välja tuleb on jube lahe aga tõenäolisetl ei tule, aga ikka on vaja ise. Eestimehe värk. Ma arvan, et tulen seda 40+sniperit proovima küll, ootan selle Cortlandi enne ära.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Viimaseid kirjatükke lugedes ja ilusat päikesepaistelist ilma vaadates on selline tunne, et üks ridva-nööri-swing kuluks marjaks ära? :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Sammel kirjutas:. Nii tore on oodata
....

:roll: Mis see nüüd nii tore on... Ostsin Kuopiost 3 Scientificu nööri , 2 nädalat on juba täis , ei ole veel kohale jõudnud. Mõtlen juba , et peaks uuesti ostma , Poolast , äkki jõuavad kohale :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Klaasfiibril rõngad küljes , käepideme millimeetrid ajasin paika . #9 GPX kiiresti uppuva liidriga toimis ka ilma käepidemeta ilusti . :)
Manused
Foto0001.jpg
Vasta