Kalalkäigud.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna siis tõmbasin jalga pikad kummikud ... muidu oleks paljud magusad kohad jäänud püüdmata . 7 klassi ritv , wet flyd... Seda vs püüki enam ei harrasta . Kui keegi ütleb , et lõhekad ei toimi , ütlen mina , et õpi püüdma . Kui keegi ütleb et wet flyd ei toimi , ütlen mina , et õpi püüdma . Muidugi oleks hea kui oskaks neid putukaid ka siduda.Kui ei oska , püüa liidside või wollydega , saab ka kala .
Manused
Foto0001.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Kollast ja apelsinioranzi keret on närinud, tiival pole vahet olnud, alibikala, kõhus põhiliselt kirpvähki, üksikud kevikud ja kestaga puruvanad.
fr1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tiiru käisin jõe ääres ka . Krt , ühe lõigu pealt kui kala saad (pole vahet suur või väike) nii mingid kriimud , äranaksatud uimed , hambajäljed siin-seal . :roll: Peab vist selle päti naha kuivama panema....
Siis tegelesin jõe ääres kunstiga ... Pildi nimi on " Para 15 lillepeenras"... :)
Manused
Foto0006.jpg
Foto0007.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Tiiru käisin jõe ääres ka . Krt , ühe lõigu pealt kui kala saad (pole vahet suur või väike) nii mingid kriimud , äranaksatud uimed , hambajäljed siin-seal . :roll: Peab vist selle päti naha kuivama panema....
Siis tegelesin jõe ääres kunstiga ... Pildi nimi on " Para 15 lillepeenras"... :)
Siin ei ole midagi imelikku. Kala on end süganud ja mõnikord vastu teravat kivi selles ka haavad
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna jäi jalutuskäik hilja peale ... Paistis kuu , siis tuli törts vihma , nii mitu korda... Väike kala oli aktiivne , suuremat ei ühtegi ... Viimased pool tundi heitsin päris kuulmise :roll: või tunde järgi , näha ei olnud enam midagi.
Manused
Foto0008.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Ma püüan neljandat hooaega, kogu aeg nööri peal tallunud. Nüüd oli üks pealetöödkalale minimaraton, püüdsin kuus päeva järjest ja esimesel päeval tuli selline mõte, et hakkaks nüüd nööri kätte lappama. No kinnistunud muidugi kuue päevaga pole, aga harjutan ja harjun edasi. Äkki saab veel tõsiselt kõvas voolus sees olles ja tundrakaskede ja kanarbiku sees ennast inimesena tunda. Kõik päevad olid kalakonksutamispäevad.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

Nööri kätte võtmist või sõrmedevahele kaheksasse korjamine on hea, eriti rullimisel aga mul segab ülepea pika heite võimaluse juures teise käe tööd, peab vist nööri- ja ridvakäe koordinatsiooni harjutama :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Täna kulus suurem osa ajast naabrimehe pulliga juttu ajades . Üritasin ikka mingid sõprussuhted paika saada .... aga ei , selgelt näidati välja , et piitsamehed ei ole tema sõbrad....
Paar kala püüdsin ka . Tuimavõitu oli see võtmine.
Manused
Foto0004.jpg
Foto0003.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Peale 6 tundi ohjeldamatut lörtsi ja vihmasadu võtsime mütsi maha ning tunnistasime ilmajumala tänase päeva võitjaks... esikoha omanik näitas üles tänutunnet ja päike paistis terve kodutee ja särab teine siiamaani.
Nullist rabelesime siiski välja! 8-)
ff3.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Kahlasaabaste järgi arvaks, et samast lastekodust, a mis wärk nende mütside ja tokkidega on ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta