Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

Sammel kirjutas:Ma kahtlustan ise ka, et ma olen hetkel seda sama asja läbi tegemas mida kirjeldasid. Pole kogemust laadimisest ja laadimisest. Millega võrdlen on 5klassi ritv aga see on teise toimega. No ja see "hiinlane" (said seda viimasel jämmil proovida ka sel oli peal vibe85 7/8) ka mis nagu painutab heasti nööriga kaasa aga seal vist võib juba olla tegemist ülelaadimisega. Meeltesegaduses sai mikimaalt kutsutud meite maale üks 10klassi nöör (Cortland pro 333 pike http://www.ebay.com/itm/191827276760?_t ... EBIDX%3AIT ) :). Nii tore on oodata ja unistada ja loota, et äkki joppab. Alguse katsetamised on ikka toredad, tegelikult on huvitav ka. Isepusimine on see teema, et kui välja tuleb on jube lahe aga tõenäolisetl ei tule, aga ikka on vaja ise. Eestimehe värk. Ma arvan, et tulen seda 40+sniperit proovima küll, ootan selle Cortlandi enne ära.
Kui Sepa Sniper 40+ kerge tundub, võin sama nööri 9 klassi proovida anda. Birgit suunas jutu muidugi õigele rajale selle proovimise osas...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

AndriPro kirjutas:
Sammel kirjutas:. Nii tore on oodata
....

:roll: Mis see nüüd nii tore on... Ostsin Kuopiost 3 Scientificu nööri , 2 nädalat on juba täis , ei ole veel kohale jõudnud. Mõtlen juba , et peaks uuesti ostma , Poolast , äkki jõuavad kohale :lol:
Nüüd võin lisada , et nöörid on kohale jõudnud. Ostmisest Kuopio poest kuni kättesaamiseni ainult 18 päeva. :roll: ... rahu , ainult rahu ... ütles Karlsson Katuselt. :)
Sammel
Postitusi: 13
Liitunud: 07.01.2016, 11:48
Asukoht: Saue-Saku vahel

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Sammel »

Taanist tuli mul korv 22 paeva, hakkas ka juba kerge ārevus tekkima.:-)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Birgit kirjutas:Nöörijutu jätkuks lisaks juurde, et ühe teise firma vabrikuaasa suutsin ka mina katki teha, õnneks jäid muud alles. Ostetud braided loop’id on ilusad ja lihtsad aga minul hakkab „sleev“ pikemal kasutamisel nööri murdma. Ziini jämmil näidatud juuksesirgendajaga sulatamine tundub hea ja lihtne . Ziin võiks sellest õppevideo teha, loomulikult koos põhjendusega naisele, miks on vaja kasutada juuksesirgendajat plastiku sulatamiseks :)
NB! turul on ka sellise plastikuseguga nööre, mis ei sula korralikult.
Tegin siis väikse demovideo kuidas juuksesirgendajaga loope keevitada ja viisin ka läbi loomkatsed mis üllatasid mind ennastki.
Peenelektroonika omaniku kommentaari "lolliks oled läinud vä?" barrikeerisin kaameraga ja ütlesin "kõik mida sa ütled võib kasutada kohtus sinu vastu!" :lol:

Video tegin välismaakeelsete kirjadega ehk on veel kellegile abiks
https://youtu.be/0kVY2xM8Xs8
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ZiiN kirjutas:
Birgit kirjutas:Nöörijutu jätkuks lisaks juurde, et ühe teise firma vabrikuaasa suutsin ka mina katki teha, õnneks jäid muud alles. Ostetud braided loop’id on ilusad ja lihtsad aga minul hakkab „sleev“ pikemal kasutamisel nööri murdma. Ziini jämmil näidatud juuksesirgendajaga sulatamine tundub hea ja lihtne . Ziin võiks sellest õppevideo teha, loomulikult koos põhjendusega naisele, miks on vaja kasutada juuksesirgendajat plastiku sulatamiseks :)
NB! turul on ka sellise plastikuseguga nööre, mis ei sula korralikult.
Tegin siis väikse demovideo kuidas juuksesirgendajaga loope keevitada ja viisin ka läbi loomkatsed mis üllatasid mind ennastki.
Peenelektroonika omaniku kommentaari "lolliks oled läinud vä?" barrikeerisin kaameraga ja ütlesin "kõik mida sa ütled võib kasutada kohtus sinu vastu!" :lol:

Video tegin välismaakeelsete kirjadega ehk on veel kellegile abiks
https://youtu.be/0kVY2xM8Xs8

Äge video 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ziini nöörisulatamine tundus kuidagi ahvatlev. Mõtlesin , et proovin ka . Naise hävitava pilgu all sorteerisin kõik ta "tööriistad" läbi .... põle sihukest. :roll: Krt , nüüd ei teagi mida saab...Kinkida naisele see riistapuu ... või osta endale ? :)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

minul on sõlmitud poliitiline kokkulepe, et kui läheb katki siis ostan talle uue. Loope ja nööre sealt vahelt hunnikus läbi käinud ja juukseid teeb ka sirgeks, tundub et on kvaliteetmasin :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Panin mõned nööridki juba valmis .... nüüd tuleb kapi otsa tagasi tõsta...no ei tea :?
Manused
Foto0001.jpg
Sammel
Postitusi: 13
Liitunud: 07.01.2016, 11:48
Asukoht: Saue-Saku vahel

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Sammel »

Sammel kirjutas:Meeltesegaduses sai mikimaalt kutsutud meite maale üks 10klassi nöör (Cortland pro 333 pike http://www.ebay.com/itm/191827276760?_t ... EBIDX%3AIT ) :). Nii tore on oodata ja unistada ja loota, et äkki joppab.
Tundub, et joppas. :) Lendab uhkesti! Ja tuli kohale ikka väga täpse ajastusega. Pühapäeval siis merele.
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Matu »

Vaatama vihmale käisin eile omapäi lennutamas. See oli ikka täitsa piinlik, mis seal toimus. Vihm andis küll suhteliselt kiirelt järgi, aga sellest minu oskused ei paranenud. No ei saanud mina seda nööri lendama... Putukas oli rohkem mättas, kui õhus :D Nööri ots vajus nii alla, seega ka leader ja putukas haakis heina. Mingil hetkel suutis leader ennast üldse ümber ridva mähkida. Kõik oli ikka nii valesti, kui veel vähegi sai.
Pean ikka mõnel pädevamal lendõngitsejal sabast kinni saama, kes ette näitaks.
Vasta