Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Matu kirjutas:Vaatama vihmale käisin eile omapäi lennutamas. See oli ikka täitsa piinlik, mis seal toimus. Vihm andis küll suhteliselt kiirelt järgi, aga sellest minu oskused ei paranenud. No ei saanud mina seda nööri lendama... Putukas oli rohkem mättas, kui õhus :D Nööri ots vajus nii alla, seega ka leader ja putukas haakis heina. Mingil hetkel suutis leader ennast üldse ümber ridva mähkida. Kõik oli ikka nii valesti, kui veel vähegi sai.
Pean ikka mõnel pädevamal lendõngitsejal sabast kinni saama, kes ette näitaks.
Täitsa normaalne , alguses vaja ju heita ikka silmapiiri taha ... siis ei lenda ja putukas mättas jne , jne . Kui harjutama hakkad , lase nöör mõistlikult välja (7-9m) ja lehvita . Kui selline jupike hakkab õhus püsima , küll siis jõuab kaugemale ka heita. Stop momentidest polnud kindlasti kuulnudki jne , jne . Tee muuvi , mõne aja pärast saad ise ka naerda nii et kõveras.... :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Matule on terve kevad kõiksugu nõuandeid jagatud, väikseid arusaamatusi lahatud,putukaid jagatud jne.Mida tolku sellest on reaalselt olnud?Kuhu on kõik abimehed kadunud?Mina elan Tartus,päevaga oleks võimalik ABC selgeks teha,siia ilmselt sõit kaugevõitu.Sealtkandimehed,aidake siis ometi meest!
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Matu, mul siin Harjumaa lõunaservas terve harjutuspõld, liikuv ja seisev vesi koos meeletute viidikaparvedega kiviviske kaugusel, live videostream, wifi ja kohvi, mõne ridva-nööri leiab ehk ka :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Ai Birgit, - kohvi,wifi,viidikad - äkki võin mina ka tulla?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Ma võin ka ennast kohale vedada, mul vahet pole, kas õpetada või õppida, mõlemas asjas olen suht juhm, a käed haisevad iga õhtu kala järele.
Praegu sihke õnnis aeg, et kella kaheksani täiesti selgelt valge, siis vajub kera metsa taha, pühapäeval oleks esimene siuke ilm, et ei saaks tuule kraesse nööri mittelendamist kirjutada.
kummik.jpg
kur.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Nööri mittelendamist annab peale tuule ka valede kahlakate,saabaste,seljakoti ja paljude muude asjade kaela ajada.Aga kui kätel igal õhtul kalalõhn juures,siis saapad on kindlasti õiged!
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

T.H kirjutas:Ai Birgit, - kohvi,wifi,viidikad - äkki võin mina ka tulla?
Kõik toredad inimesed on alati teretulnud :)
Kui õiged saapad leian siis prooviks homme ennelõunat käed kalaseks saada, seega on nööritestimise wifikohvik avatud pealelõunat :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Sain täna klaasfiibrile käepideme parajaks :D , nüüd kõlbavad Koh-i-nooriga samad rullid , samad nöörid. Kalale ei lähe .... Paar suurt kala panen ahju , keeran korgid maha viskil ja rummil , kuulan õhtu läbi "suminat".... :)
Manused
Foto0001.jpg
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Matu »

Täna peale lõunat oleksin ma igati osaline :P
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Sul Matu Birgiti telefoni number on olemas ? Mingi konkreetne kellaaeg tuleks kokku leppida, ma veaks kah ennast kohale segaduse tekitamiseks. Mul tööl väike töö täna teha, niiet ma siia enam ei satu, otse töölt tuleks, mul taskus 5030 657
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta