Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Taliharjapäev on seljataga... kaugel see kevadki enam on. Tänane hommikuvõimlemine ei olnud küll nii meeldiv kui eile , külm tuul seljatagant oli ikka päris kõle. Vibutasin kahte ritva , Coloradot #5-6 ja Texas Generali #8.TG on rahulik ritv , hea täispaindega , sellisega on kõik veest heidetavad heited lausa lust.Hauginööridele mõeldes sai see tehtud , aga Para 17 on hauginööridele parem , kiirem ja paine ka sobivam.
Manused
Foto0003.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Putukaid sidudes mõtlesin seda sepa lisatud the priest putukat. Ma täpselt ei mäleta , aga teadsin seda lugu pisut teist moodi . Nimi The Priest oleks tõlgituna jah preester , aga peaks tõlkima papp , kirikupapp. The Priest öeldakse selle nuia kohta , millega kalale vasta ajusid antakse.Soomlased või siis osa neist pappitavad kalu.See putuk pidi ka nii kõva olema et annab kalale "vastu ajusid".
Siis mõtlesin , et peaks ikka igasugu aktiviste toetama....peaks tegema endale suvelks kalalkäimise särgi ... selja peale peaks kirjutama "Vabastan kõik üle meetrised viidikad".
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Mul on siin liidete vahetamine suurmood . Täna sai Para 15 uued liited.... no oma arust ikka paremad. Teistel ritvadel on vahetatud asjad ilusti kuivanud ja toimivad.....jäin korra mõtlema , et kas see viidikakosk on jääs ja kas kohvikud talvel ka ikka töötavad?
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas kalalt »

Njaaa... Vahin ja vahin neid maarjakasest tokkide käepidemeid....ma tean ilmselt, mida sa arvad ridva "kaubanduslikust välimusest" a ikkagi...krt..ilus!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Nojaa , maakas nagu ma olen.... eluaeg sitaharki ja kirvevart käes hoidnud. Päris kindlasti näen ilu vähe teist moodi kui need kes hindavad kaubanduslikku välimust.
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas kalalt »

Panid pildi oma kätetööst üles....kannata ka kriitika ära :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Mitu päeva teemaks THE 6-ne. Paar ritva jäi pildilt kogemata välja Dennis 6` # 6 ja klaasfiiber 7`2" #6. :roll: Üks neist peaks olema see the 6-ne.
Manused
Reas A. special I  6`#6 , A.special II 6`#6 , A.special III  6`3" #6 , Gillum 7`6" #6
Reas A. special I 6`#6 , A.special II 6`#6 , A.special III 6`3" #6 , Gillum 7`6" #6
Colorado 7`7" #5-6 , Para 15 8`#6 ,CCde France 8`#6
Colorado 7`7" #5-6 , Para 15 8`#6 ,CCde France 8`#6
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kogemata pildilt välja jäänud olid täna hommikuvõimlemise tokkideks. Dennis 6`#6 , klaasfiiber 7`2" #6.
Manused
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Ritvadega on täpselt samamoodi nagu putukatega...... Kui ei tea , ei ole proovinud , ei oska ... või veel mingil põhjusel , püüad wollyga , saad kala ... ja oled õnnelik. Kui võtad kätte ja hakkad püüdma kõikvõimalike putukatega näed kui palju avaneb võimalusi ... kui palju tuleb mängumaad juurde . Kui püüad 1-2 ridvaga põhimõttel "saab hakkama" ... siis saabki hakkama , saab kalal käidud. Kui hakkad püüdma kahe ridva asemel kümne erineva ridvaga saad aru palju tuleb juurde võimalusi ja mängumaad. Või nagu üks mees kunagi jämmil ütles .... paari -kolme ridvaga oled kalamees jõe ääres , kümne ridvaga oled kunn , teed mida tahad , püüad mida tahad....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Täna hommikul tuli plaan kalale minna ....mõeldud , tehtud. Sõidan läti piiri poole ja loen plusse ja miinuseid . Auto sai vale , mingi musta krapiga ei käida läti piiril kalal...saapad said valed, nendega ei ole kunagi ilusat kala saanud. Telefon jäi koju , nuga kukkus vöö pealt, nahast tripp katki , kuu valepidi taevas ja päike särab.... no ok , sellele säravale päikesele leiame rohtu.Esimene lõik on harjuse lõik. Vesi langenud meetri jagu , kallastel jääpangad , aga püütav. Must Muki kaka lipsu otsa , 5 minutit ja ilus harjus otsas .... veel kümmekond minutit ja teine ... Võtab ja ilusti võtab. Järgmise käänaku peal on mõnikord täpiline olnud.... Võtab seda sama Muki kakat , mõnikord tahab mingit lõhekat.... seisin ja püüdsin , vahetasin putukaid ...vaikus. No teadlikud täpilised siin läti piiril , keeluajal ei aja kalamehel hammast verele. Sõitsin järgmise lõigu peale . Nonii , enam nii lõbus ei ole . Vesi küll langenud , aga jääpangad ujuvad ja igasugune sodi. Otsisin karbist kõige raskemad putukad ja püüdma .Kõigepealt silver garry .... vaikus . Siis Muki kaka 4-sel uppuval konksul , tina täis. Veerand tundi heitmist ja võttis , veepinnalt , putukat vedades. Proovisin veel ja veel , sain teist korda võtma , vahetasin putuka , sain kolmandat korda võtma.... No mida kuradit, otsa ei jää. Mis kala , aru ei saa. Harjuse , ahvena kohta oleks suur , täpilise kohta parajalt mõõdus , merekala kohta konn....Paar haugipulka olen ka siit saanud...Haug? Krt seda teab. Vahetasin veel putukaid . liikusin veidi üles - ja allapoole ... vaikus.Aeg sõita kolmanda lõigu peale. Seal nagu juba arvata võis jääpangad ja sodi , vool aeglane , püüda pea võimatu . Jalutasin siis niisama tunnikese ja sõitsin koju . Kodus on ju iga kalalkäimise kõige meeldivam osa. Panen kamina küdema , viskan kamina ette suure padja ja lambanaha , heidan pikali , sulen silmad ....ja sikutan poolteist tundi viidikaid , suuri ja rasvaseid....ketti. Kuna telefon jäi koju siis "tillipikendamise " pildid jäävad ära. :D
Vasta